www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Środa, 01 Maj 2024, 07:30:12 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Przerywany głos!
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Przerywany głos!  (Przeczytany 4982 razy)
robert72
Newbie
*
Wiadomości: 5


« : Czwartek, 02 Sierpień 2007, 20:24:18 pm »

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!.
Mam problem od paru dni chyba czterech, tzn w trakcie rozmowy przerywają słowa zarówno z mojej strony jak i z drugiej. Mam ipfonka już przeszło pół roku i wszystko było ok. Urządzenie Linksys PAP2T internet 1M. Proszę o pomoc! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bombel
Administrator
Full Member
*****
Wiadomości: 168


« Odpowiedz #1 : Piątek, 03 Sierpień 2007, 12:15:56 pm »

coś więcej mógłbyś napisac...

Czy to się dzieje dla wszystkich rozmów (ipfon / stacjopnarne / komórkowe z CLIPem / komórkowe bez CLIPa) ?

Czy nie mieszane nic było ostatnio w konfuguracji bramki, może dostawca netu coś u Ciebie nabroił ? :>
Zgłoś do moderatora   Zapisane
robert72
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #2 : Piątek, 03 Sierpień 2007, 12:26:53 pm »

W bramce nikt nic nie ruszał natomiast sprawdziłem połączenia tylko na stacjonarne tel. do różnych operatorów, bardziej ucina głos dochodzący do mnie. Operato sieci zarzeka się, że nic nie robił.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Przerywany głos!
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines