www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29 Marzec 2024, 06:22:56 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  VoIP  »  Wątek: Darmowe rozmowy z innymi sieciami VoIP
Strony: [1] 2
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Darmowe rozmowy z innymi sieciami VoIP  (Przeczytany 35587 razy)
Zibi
Newbie
*
Wiadomości: 4


« : Czwartek, 15 Marzec 2007, 14:51:51 pm »

Dlaczego uzytkownicy Actio moga rozmawiac z nami w IPFON.pl za darmo, a nie ma takiej mozliwosci w druga strone?

Czy nie mozna wzorem Actio stworzyc liste numerow kierunkowych/prefixow do innych sieci VoIP? Nie sa to przeciez polaczenia wychodzace do innych sieci PSTN wiec nie musza byc podobnie taryfikowane.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
rafreg
Newbie
*
Wiadomości: 35



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 15 Marzec 2007, 15:21:02 pm »

Jesli jest tak jest w ofercie Actio to ja popieram - w koncu to tylko pakiety tcp/ip- wiec czemu by nie
Ipfon czekamy  .... Uśmiech

Podrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

---------------------------
RafReg
rafreg@o2.pl
..::IgoR::..
Gość
« Odpowiedz #2 : Czwartek, 15 Marzec 2007, 18:15:49 pm »

Fajne by byly te rozmowy  Duży uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Mentos
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #3 : Czwartek, 15 Marzec 2007, 19:50:59 pm »

Dlaczego uzytkownicy Actio moga rozmawiac z nami w IPFON.pl za darmo, a nie ma takiej mozliwosci w druga strone?

Darmowe połączenia z Actio do IPFON poprzez prefix nie działają.
To co piszą na stronie Actio to fikcja.
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 15 Marzec 2007, 20:14:53 pm wysłane przez Mentos » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam:
Mentos
Spider
Newbie
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #4 : Czwartek, 15 Marzec 2007, 21:17:15 pm »

Czy w Actio jest coś lepszego niż w IPFONIE ?
Może wystarczy ich namówić na IPFON-a Uśmiech.....
I jeszcze10% wpadnie na Twoje konto.

Ja staram się wszystkim instalować usługę przeze mnie sprawdzoną - czyli tę którą używam.
Dzięki temu już 95% moich miesięcznych rozmów mam za 0.
I co najważniejsze żona może rozmawiać ile chce i nie ma powodów do kłótni... Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bombel
Administrator
Full Member
*****
Wiadomości: 168


« Odpowiedz #5 : Czwartek, 15 Marzec 2007, 21:23:00 pm »

Actio testowałem prawie dwa lata temu kiedy zaczynało . Jakość była fatalna - zwywało.

Ostatnio bawiłem się easycallem - najtańsza obecnie oferta na rynku. Niestety, jej jakość także krótko mówiąc ssie pałkę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zibi
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #6 : Piątek, 16 Marzec 2007, 09:30:00 am »

Actio nie ma nic lepszego od ipfona oprocz braku koniecznosci okresowego doladowania konta.

Dlatego dzieki temu jest wybierane przez wielu jako dodatkowe konto do rozmow wychodzacych przez voipdiscount.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
M@rk
Gość
« Odpowiedz #7 : Czwartek, 29 Marzec 2007, 23:10:49 pm »

w IPFONie przydało by się też przedłużyć ważność środków na koncie lub zmniejszyć kwotę doładowania np. 3 miesięce  za 15 - 20 zł. Nie dzwonie aż tak dużo z telefonu "stacjonarnego"
a szkoda żeby środki przepadały wraz z kontem.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zibi
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #8 : Niedziela, 01 Kwiecień 2007, 21:43:27 pm »

Tez jestem za tym. I w sumie dziwie sie ze ludzie z IPFONu nie zabieraja glosu ani w sprawie bezplatnych polaczen do innych sieci VoIP. jak i w sprawie waznosci konta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #9 : Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007, 11:11:32 am »

Czesc Zibi,

żaden znamy mi operator VoIP nie oferuje połączeń do IPFON za darmo, w szczególności ten na A..., co zostało potwierdzone przez innych użytkowników, wielkość ruchu który kierowany jest do innych operatorów VoIP jest znikomy, dlatego w tej chwili nie ma szczególnego zapotrzebowania do budowania peeringu miedzyvoipowego, ale w przyszłości to na pewno to nastąpi.

a co do okresu ważności: do dla nas środek na oddzielenie użytkowników faktycznie zainteresowanych od tych którzy zabierają jedynie zasoby a nie generują żadnego ruchu wychodzącego. Dzięki temu możemy zapewnić bardzo wysoką jakość, najwyższą stabilność usług.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
ptyku
Gość
« Odpowiedz #10 : Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007, 12:47:04 pm »


a co do okresu ważności: do dla nas środek na oddzielenie użytkowników faktycznie zainteresowanych od tych którzy zabierają jedynie zasoby a nie generują żadnego ruchu wychodzącego.

co to znaczy uzytkownik "faktycznie zainteresowany", jesli ktos placi kase to chyba jest zainteresowany a nawet jesli nie generuje ruchu a zabiera zasoby to przeciez mozna w inny sposob przywiazac do siebie klienta a nie tylko przymusem doladowan nawet jesli ma srodki na koncie

pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #11 : Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007, 13:29:38 pm »

Witaj Ptyku,

jeśli ktoś używa IPFON, doładowuje konto to ma je ważne, bo każde doładowanie przedłuża mu ważność konta i wtedy nie ma problemu, a jeśli ktoś miałby założone tylko konto, numer itp, to zabiera zasoby, a nie dzwoni, to nie są tylko koszty,

Zwróć uwagę iż środki nie przepadają, jeśli będzie miał ważne konto, nie musisz wykorzystać całego doładowanie w określonym czasie, możesz bardziej elastycznie wykorzystywać te środki.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007, 13:31:49 pm wysłane przez psiwek » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
adam
Gość
« Odpowiedz #12 : Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007, 15:34:05 pm »

Dla mnie generalnie ta forma płatności co jest teraz w Ipfonie jak najbardziej odpowiada. Dla mnie liczy się jakość usługi i mam nadzieje, że Ipfon będzie nadal oto zabiegał Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Zibi
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #13 : Środa, 04 Kwiecień 2007, 09:56:43 am »

a jesli ktos ma waznosc konta juz przedluzona ostro na kilka miesiecy na przod to czy moze ja wykorzystac takze na inny swoj numer?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #14 : Środa, 04 Kwiecień 2007, 13:16:33 pm »

Ważność związana jest kontem billingowym, więc dotyczy usług (numeru), który jest przypisany do danego konta billingowego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Strony: [1] 2
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  VoIP  »  Wątek: Darmowe rozmowy z innymi sieciami VoIP
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines