www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wtorek, 30 Kwiecień 2024, 17:11:38 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Urządzenia VoIP  »  Wątek: Przykłady konfiguracji serwerów
Strony: 1 [2]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Przykłady konfiguracji serwerów  (Przeczytany 60453 razy)
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #15 : Wtorek, 25 Styczeń 2011, 12:41:16 pm »

Czy w konfiguracji terminali VoIP logujących się do tego asteriska zmieniłeś SIP Proxy Port na 8060 ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Kombat
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #16 : Wtorek, 25 Styczeń 2011, 14:34:11 pm »

Czy w konfiguracji terminali VoIP logujących się do tego asteriska zmieniłeś SIP Proxy Port na 8060 ?
Tak, problem był tylko z połączeniami zewnętrznymi ale oczywiście okazało się że nie jest to problem z portem tylko (przypadkowo) testowałem połączenie na nokii n8 z którą nie do końca asterisk chciał 'gadać' dopóki nie ustawiłem dopuszczalne kodeki na 'all' (co ciekawe telefony wewnętrzne działały ok w nokii n8, a przy wychodzących rozmówca mnie nie słyszał).
Czyli generalnie problem nie dotyczył portu Mrugnięcie Po ustawieniu allow=all wszystko działa na porcie 8060.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Urządzenia VoIP  »  Wątek: Przykłady konfiguracji serwerów
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines