www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19 Kwiecień 2024, 20:42:36 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Przelewanie pieniędzy pomiędzy kontami
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Przelewanie pieniędzy pomiędzy kontami  (Przeczytany 16256 razy)
manwe
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Wtorek, 02 Październik 2007, 21:00:43 pm »

Środki wpłacone na konto tak czy inaczej są już w kieszeni IPFON, opłacać stawkę minimalną do zachowania ważności konta zawsze trzeba, więc może by tak umożliwić przenoszenie [bez przedłużania ważności konta] środków pomiędzy różnymi numerami telefonów [w ramach tego samego użytkownika]? Uśmiech Dla IPFON nie powinna to być żadna różnica [czytaj: strata], a czasem może być przydatne. Podobną usługę ma SimPlus [opłata za taki nieprzedłużający ważność przelew pomiędzy telefonami wynosi 5gr] i przydała mi się niejednokrotnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ZbysW
Newbie
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #1 : Sobota, 10 Listopad 2007, 20:16:32 pm »

W pełni popieram taką możliwość. Można, co prawda zmienić przypisanie numerów do kont i ustawienie bramki VoIP, żeby bardziej obciążony numer wykorzystał środki na mniej obciążonym koncie, ale po co kombinować skoro IPFon, jako firma otwarta na klienta, może umożliwić przenoszenie środków między kontami.  Mrugnięcie

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sobota, 10 Listopad 2007, 20:39:11 pm wysłane przez ZbysW » Zgłoś do moderatora   Zapisane
ZbysW
Newbie
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #2 : Środa, 05 Grudzień 2007, 21:11:44 pm »

Widzę jednak, że IPFon nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem i jedyne co pozostaje to kombinacja kontami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Krzysiek
Jr. Member
**
Wiadomości: 52


« Odpowiedz #3 : Piątek, 09 Maj 2014, 13:08:36 pm »

Środki wpłacone na konto tak czy inaczej są już w kieszeni IPFON, opłacać stawkę minimalną do zachowania ważności konta zawsze trzeba, więc może by tak umożliwić przenoszenie [bez przedłużania ważności konta] środków pomiędzy różnymi numerami telefonów [w ramach tego samego użytkownika]? Uśmiech Dla IPFON nie powinna to być żadna różnica [czytaj: strata], a czasem może być przydatne. Podobną usługę ma SimPlus [opłata za taki nieprzedłużający ważność przelew pomiędzy telefonami wynosi 5gr] i przydała mi się niejednokrotnie.

Wydaje mi się, że to jest bardzo słuszna idea. I tak, przy moim wykorzystaniu telefonii stacjonarnej, płacę za obie linie tylko kwoty wymagające do ich przedłużenia (raz w roku, 50 zł). Problem w tym, że do połączeń wychodzących używana jest głównie jedna z nich, a druga sporadycznie. I teraz... na tej używanej sporadycznie, przez lata gromadzą się coraz większe środki... i to jest bez sensu.

Panie Pawle, czy dałoby się z tym coś zrobić? Przeniesienie środków (bądź też ich części) nie powinno oczywiście przedłużać ważności konta, ale dałoby możliwość wykorzystania tego, co i tak już opłaciłem.  Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Krzysiek
Jr. Member
**
Wiadomości: 52


« Odpowiedz #4 : Poniedziałek, 20 Kwiecień 2015, 00:11:23 am »

OK, minął prawie rok od mojego ostatniego postu w tym wątku i?Co?

Bo szczerze mówiąc, odnawiam konto, na którym mam numer wykorzystywany jako przychodzący i nieco mi żal gromadzących się na nim środków, których nijak nie mogę wykorzystać. Czy doczekamy się jakiegoś stanowiska przedstawiciela... Centrali (tzn. IPFON)? Uśmiech

-K  Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
msal
Newbie
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #5 : Czwartek, 30 Kwiecień 2015, 00:26:20 am »

A jest jakaś centrala ? Tam chyba już tylko automat rejestrujący zgłoszenia pozostał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Przelewanie pieniędzy pomiędzy kontami
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines