www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 02 Luty 2023, 10:22:08
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  VoIP  »  Wątek: Numer telefonu z innych krajów
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Numer telefonu z innych krajów  (Przeczytany 10046 razy)
victor
Gość
« : Piątek, 22 Czerwiec 2007, 09:38:26 »

Na przykład z Hiszpanii
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bombel
Administrator
Full Member

« Odpowiedz #1 : Piątek, 22 Czerwiec 2007, 13:51:41 »

zrozumienie pytanie powyższa?

ja nie :|
victor
Gość
« Odpowiedz #2 : Piątek, 22 Czerwiec 2007, 20:02:19 »

W ipfon dostajemy numer krajowe.
Ja proponuje mozliwosc dostania numer z innego kraju (to jest juz mozliwe przez innych operatorów VoIP, tylko nie polskie).
bombel
Administrator
Full Member

« Odpowiedz #3 : Piątek, 22 Czerwiec 2007, 20:10:39 »

Ale po co, ale na co?

Aby uzyskać numer firma musi być zarejestrowana w danym kraju i spełniać wymogi jego prawa telekomunikacyjnego dotyczące przydziału numeracji.
Ci Twoi "inni" operatorzy działają w kilku krajach i skutek jest taki, że w żadnym nie oferują nic ponad jako-taką-średniawą jakość połączeń i niewiele usług dodatkowych.

Powinieneś poszukać hiszpańskiego dostawcę usług oferującego hiszpoański numer i u niego założyć konto.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 22 Czerwiec 2007, 20:12:29 wysłane przez bombel » Zgłoś do moderatora   Zapisane
victor
Gość
« Odpowiedz #4 : Piątek, 22 Czerwiec 2007, 20:29:27 »

Ale po co, ale na co?

Aby uzyskać numer firma musi być zarejestrowana w danym kraju i spełniać wymogi jego prawa telekomunikacyjnego dotyczące przydziału numeracji.
Ci Twoi "inni" operatorzy działają w kilku krajach i skutek jest taki, że w żadnym nie oferują nic ponad jako-taką-średniawą jakość połączeń i niewiele usług dodatkowych.

Powinieneś poszukać hiszpańskiego dostawcę usług oferującego hiszpoański numer i u niego założyć konto.

Ja wiem, ze moge zalozyc inne konto, tylko chcialbym to w ipfonu proponowac aby wiedzec jesli to byblo mozliwe bo:

1) Lepiej miec tylko jeden VoIP provider (mój ATA tylko obsluguje 1 aktywne konto).
2) Mieszkam w Polsce wiec "latency times" beda lepsze jesli uzywam polskie dostawce.
3) Jestem zadowolone z ipfon'u.

Ale rozumiem, ze to nie latwo zalatwic. Trudno ...
Dziekuje za odpowiedz.
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  VoIP  »  Wątek: Numer telefonu z innych krajów
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.