www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Środa, 01 Maj 2024, 22:46:42 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Blokady - pytanie i propozycja
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Blokady - pytanie i propozycja  (Przeczytany 5155 razy)
mtkk
Newbie
*
Wiadomości: 11


« : Wtorek, 01 Wrzesień 2015, 23:21:22 pm »

Witam serdecznie
Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość połączenia blokad z książką adresową?
Korzystam z białych list i blokuję całą resztę i zamiast dodawać numer do książki oraz do listy łatwiej byłoby dodawać numery na białą listę np. po danych z książki - zwłaszcza gdy jedna osoba ma kilka numerów.
Pomogłoby to również usuwanie numeru z takiej listy. Teraz jak chcę usunąć Kowalskiego z białej listy to najpierw muszę sprawdzić jaki ma numer i dopiero go odnaleźć.

Druga sprawa to chciałbym zapytać czy istnieje ograniczenie w ilości dodanych numerów do białej listy.
Chciałbym dodać 100-200 numerów i pytanie czy mogę, czy będzie to działać oraz czy nie lepiej rozbić to na kilka blokad z mniejszą ilością numerów na liście?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #1 : Środa, 02 Wrzesień 2015, 10:10:35 am »

Witam serdecznie
Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość połączenia blokad z książką adresową?
Korzystam z białych list i blokuję całą resztę i zamiast dodawać numer do książki oraz do listy łatwiej byłoby dodawać numery na białą listę np. po danych z książki - zwłaszcza gdy jedna osoba ma kilka numerów.
Pomogłoby to również usuwanie numeru z takiej listy. Teraz jak chcę usunąć Kowalskiego z białej listy to najpierw muszę sprawdzić jaki ma numer i dopiero go odnaleźć.

W tym elemencie nie przewidujemy raczej zmian.

Druga sprawa to chciałbym zapytać czy istnieje ograniczenie w ilości dodanych numerów do białej listy.
Chciałbym dodać 100-200 numerów i pytanie czy mogę, czy będzie to działać oraz czy nie lepiej rozbić to na kilka blokad z mniejszą ilością numerów na liście?

Pozdrawiam

Nie mamy tutaj jakiś specjalnych ograniczeń, możesz więc robić to w jednej blokadzie. Przypominam, że numery do blokady można zaimportować z pliku txt. Nie trzeba ich wprowadzać ręcznie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
mtkk
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #2 : Środa, 02 Wrzesień 2015, 14:36:06 pm »

To może chociaż import książki adresowej z pliku żeby nie klepać ręcznie 200 wpisów :-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Blokady - pytanie i propozycja
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines