www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Poniedziałek, 28 Listopad 2022, 19:10:11
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  VoIP  »  Wątek: Ogólnodostępny numer dla telekonferencji
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Ogólnodostępny numer dla telekonferencji  (Przeczytany 8226 razy)
Starkes
Newbie
*

« : środa, 09 Luty 2011, 10:54:51 »

1) wiem, że ja mogę zdzwaniać ludzi do konferencji na swój koszt. To jednak jest mało wygodne i cały koszt spada na mnie.
2) ile osób mogę zdzwonić korzystając ze sposobu nr 1?

3) czy planowane jest uruchomienie usługi takiej jak oferują:
http://www.freeconet.pl/pl/dla-firmy/uslugi-dodane/telekonferencje

Użytkownicy FreecoNet korzystają z usługi Telekonferencji całkowicie bezpłatnie. Pozostali uczestnicy rozmowy, niezarejestrowani na platformie, rozliczani są jedynie za koszt połączenia (zgodnie z cennikiem swojego operatora).

czy
http://confer24.pl/oplaty - gdzie wszyscy traktowani są jednakowo.

TP SA ma swoją - telekonferencja tp audio automatyczna
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #1 : środa, 09 Luty 2011, 12:10:16 »

W ipfon możesz do swojego pokoju konferencyjnego przypisać numer miejski i wtedy normalnie wdzwaniać się na swoją konferencję.

Ilość osób jakie możesz zaprosić do konferencji to max. 30, ale faktyczna liczba jest też uzależniona od stanu twojego konta i max. kosztu pojedynczego połączenia, bo to da odpowiedź ile jednoczesnych połączeń możesz zestawić.

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Starkes
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : środa, 09 Luty 2011, 18:01:15 »

Chodzi mi o to, że zdzwanianie (zapraszanie) na konferencję jest kłopotliwe.
1) koszty obciążają organizatora (w opisywanym wyżej modelu każdy płaci za siebie).
2) jak ktoś straci połączenie to nie może się wdzwonić sam, tylko znowu organizator musi zadzwonić do niego.
3) w modelu opisywanym wyżej, wysyłam uczestnikom maila podaję datę i godzinę i numer na który wdzwaniają się uczestnicy, identyfikator konferencji i każdy wdzwania się sam.
Jak ktoś się spóźni wdzwania się do już trwającej konferencji.

Od lat korzystam z takich rozwiązań.
I proszę mi wierzyć, że zdzwonienie kilkunastu uczestników "przez organizatora" jest kłopotliwe (w tym czasie uczestnicy już zdzwonieni oczekują na pozostałych).
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #3 : Czwartek, 10 Luty 2011, 09:34:24 »

Ja rozumiem że chodzi Ci o to ze ktoś się wdzwania do pokoju konferencyjnego, a nie jest zapraszany poprzez wybranie jego numeru.

Dlatego własnie pisałem, że możesz do swojego pokoju konferencyjnego przypisać numer miejski i wtedy będzie to możliwe, tak jak to jest zrobione dla naszej demonstracyjnej konferencji.

Demonstracyjny pokój konferencyjny dostępny jest pod numerem: 61 622 26 01
(kod dostępu: 1234)

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  VoIP  »  Wątek: Ogólnodostępny numer dla telekonferencji
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.