www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 25 Kwiecień 2024, 23:40:44 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: Sklep Nomadic - może odświeżenie oferty?
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Sklep Nomadic - może odświeżenie oferty?  (Przeczytany 9912 razy)
kangyooni
Full Member
***
Wiadomości: 188



« : Niedziela, 27 Wrzesień 2009, 22:29:43 pm »

Witam,

Tak się przymierzam do zakupienia czegoś wygodniejszego do VoIP, niż bramko-router z telefonem w kącie pokoju i jestem prawie przekonany do Gigaseta IP (A580IP konkretnie). Zaglądam więc do sklepu spokrewnionego z IPFONem i co widzę - stara oferta nieśmiertelnych klamotów z Linksysa. Może przydałoby się odświeżenie oferty o coś bezprzewodowego (DECT, a może i WiFi)?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KUNI
Newbie
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 28 Wrzesień 2009, 10:17:13 am »

Może instrukcję obsługi obejrzeć masz ochotę?

http://4ip.pl/images/instrukcja-a580ip.pdf
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kangyooni
Full Member
***
Wiadomości: 188



« Odpowiedz #2 : Poniedziałek, 28 Wrzesień 2009, 19:26:12 pm »

Witam,

Dzięki przejrzałem, ale po co podałeś manuala? Coś konkretnego sugerujesz (np. "nie warto" itd)?

pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KUNI
Newbie
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #3 : Wtorek, 29 Wrzesień 2009, 17:14:12 pm »

Nie, nie decyzję pozostawiam Tobie i celowo nic nie pisałem.

Jedynie od razu pomyślałem sobie jaką musi mieć instrukcję  to urządzenie.
Mając zwykły telefon Siemens DECT jak się zabieram do ustawienia to bez instrukcji nie da rady.
Takie to są proste, intuicyjne urządzenia. Możliwe, że  coś się zmieniło i się mylę. Mrugnięcie

Pomysł ze szkieletem na bazie centralki DECT jak najbardziej trafiony można mieć sieć domową bez instalacji przewodów telefonicznych. A jeszcze lepiej jest jak są przypisane wewnętrzne numery do każdej słuchawki (widzę, że urządzenie tą funkcję ma).

Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kangyooni
Full Member
***
Wiadomości: 188



« Odpowiedz #4 : Wtorek, 29 Wrzesień 2009, 21:32:32 pm »

Witam,

No cóż, dzięki za sugestie... Nie zamierzam robić żadnych cudów, po prostu jedna słuchawka. Z ustawieniem chyba nie powinno być aż tak trudno.

Tak czy inaczej - czy jest szansa że coś pojawi się w nomadicu (np. z jakąś ofertą minut w ipfonie) czy jestem skazany na zakup we freeconecie? Mrugnięcie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
erd
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #5 : Środa, 30 Wrzesień 2009, 00:35:55 am »

Nie chciałbym krakać, ale chyba sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie  Mrugnięcie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: Sklep Nomadic - może odświeżenie oferty?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines