www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19 Kwiecień 2024, 06:51:29 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Kupię / Sprzedam  »  Wątek: wydzierżawię sklep z voip top 10 pozycje google
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: wydzierżawię sklep z voip top 10 pozycje google  (Przeczytany 7492 razy)
rogeros
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Środa, 08 Lipiec 2009, 13:55:17 pm »

Witam.
Wydzierżawię sklep internetowy który znajduje się pod adresem www.voipsklep.pl.
Sklep ten ma obecnie odwiedzin unikalnych ok 2k miesięcznie.
Sklep internetowy znajduje się w pierwszej dziesiątce pozycji google na słowa:
voip
sklep voip
voip sklep
telefony voip
telefon foip
bramki voip
centrale voip
routery voip
router voip
router z voip

Sklep ten stworzyłem dla siebie ale niestety okazało się, że nie mam czasu się nim zajmować.
W ramach dzierżawy otrzymujesz:
reklamę w internecie
wysokie pozycje na wszystkie słowa kluczowe związane z branżą
dalsze pozycjonowanie sklepu
hosting
domeny

Przyszły użytkownik sklepu nie musiałby zaprzątać głowy sprawami technicznymi które leżą po mojej stronie.


Dla wielkiego ułatwienia użytkownik zajął by się tylko sprzedażą, obsługą klienta oraz edycją towarów.

Oczywiście zostanie sporządzona umowa na dzierżawiony sklep aby obie strony czuły się bezpiecznie.

Wszelkie propozycję proszę kierować na adres mailowy admin (m a l p a) voipsklep . pl
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Kupię / Sprzedam  »  Wątek: wydzierżawię sklep z voip top 10 pozycje google
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines