www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wtorek, 30 Kwiecień 2024, 09:00:27 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Blokady
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Blokady  (Przeczytany 9576 razy)
Slawek
Jr. Member
**
Wiadomości: 92


« : Niedziela, 18 Marzec 2007, 20:19:28 pm »

Moja propozycja to zaznaczenie na stronie z blokadami tych, które są włączone. Obecnie, aby się upewnić, która blokada jest aktywna, trzeba sprawdzić jej ustawienia. Gdyby aktywne blokady miały np. inną ikonę ustawień (bądź po prostu opis: aktywna), to szybko można by ocenić ich stan. Oczywiście w przypadku osób, które mają po kilka numerów, to i tak należałoby wtedy sprawdzić ustawienia danej blokady, aby upewnić się jakich numerów ona się tyczy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 19 Marzec 2007, 08:37:08 am »

Witaj Sławku,

blokady możesz sprawdzić w ustawieniach każdego telefony, jest zakładka Blokady na której widać jakie są dostępne a jakie aktywne,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Slawek
Jr. Member
**
Wiadomości: 92


« Odpowiedz #2 : Poniedziałek, 19 Marzec 2007, 18:52:21 pm »

Tak zgadza się. Prawdę mówiąc nie zajrzałem tam (Usługi -> Telefony -> Ustawienie telefonu -> Blokady). Pisząc poprzednio, chodziło mi o: Usługi -> Blokady. Po prostu szukając ustawień blokad, ta pozycja rzuciła mi się w oczy i już dalej nie szukałem. Stąd moja wcześniejsza propozycja.
Dziękuję za odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 19 Marzec 2007, 18:56:12 pm wysłane przez Slawek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Blokady
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines