www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wtorek, 30 Kwiecień 2024, 20:24:08 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: WRT54GC+PAP2T po kilku min głos przerywany i trzaski
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: WRT54GC+PAP2T po kilku min głos przerywany i trzaski  (Przeczytany 4594 razy)
bosman
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Sobota, 16 Maj 2009, 20:12:14 pm »

Mam takie ustawienie na kablu WRT54GC+PAP2T. Problemem jest kiedy rozmowa trwa więcej niż 5 min, wtedy na jakieś dwie min występuje przerywany głos i trzaski, później wszystko wraca do normy i po kilu min się sytuacja powtarza.
Internet mam z Aster, pakiet Twój Dom, tzn. ściąganie do 3Mb/s, wysyłanie do 512Mb/s.
Bramka została kupiona jako zablokowana na ifona w komputroniku.
Dodatkowo chciałbym dołożyć jeszcze do bramki Wireless-G Bridge WBP54G-EU, żeby postawić telefon w innym miejscu, ale nie mogę tego skonfigurować.
Proszę o pomoc kogoś kto ma takie urządzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: WRT54GC+PAP2T po kilku min głos przerywany i trzaski
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines