www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Niedziela, 19 Maj 2024, 00:08:11 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Odbieranie połączeń.
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Odbieranie połączeń.  (Przeczytany 4462 razy)
l3cho
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Środa, 01 Sierpień 2007, 21:53:01 pm »

Witam
Mam pytanie odnośnie świadczonych przez Was usług, czy przykładowo gdy uzupełnię konto kwotą 10zł, to jak długo będą mógł odbierać rozmowy przychodzące do mnie? Czy też tylko przez miesiąc? czy przez  nieograniczony czas? Kolejne pytanie, to co się stanie jeżeli nie będę miał śródków na koncie? Czy numer zostanie zablokowany?
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Środa, 01 Sierpień 2007, 22:04:25 pm wysłane przez l3cho » Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #1 : Czwartek, 02 Sierpień 2007, 16:19:20 pm »

Witam
Mam pytanie odnośnie świadczonych przez Was usług, czy przykładowo gdy uzupełnię konto kwotą 10zł, to jak długo będą mógł odbierać rozmowy przychodzące do mnie? Czy też tylko przez miesiąc? czy przez  nieograniczony czas?

Zasilenie konta kwotą 10 zł spowoduje iż konto ważne będzie przez 1 miesiąc od daty jego założenia. W tym czasie działają połączenia wychodzące i przychodzące. Po zakończeniu Okresu Ważności zaczyna się 1 miesiąc Okresu Karencji w którym nie działają połączenia wychodzące, ale działają połączenia przychodzące.

Proszę także zwrócić uwagę iż przedłużanie Okresu Ważności następuje poprzez dodanie do ostatniego dnia ważności okresu jaki wynika z doładowania.

Jeśli dokona Pan kolejnego doładowania na kwotę 10 zł w ostatnim dniu karencji (1 miesiąc po Okresie Ważności), to Pana konto będzie ważne tylko jeden dzień,

Kolejne pytanie, to co się stanie jeżeli nie będę miał środków na koncie? Czy numer zostanie zablokowany?
Nie, jeśli konto będzie ważne, a stan konta większy od zera będzie można działać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Odbieranie połączeń.
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines