www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 17 Maj 2024, 10:55:01 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: Dlaczego Ipfon każe nieustannie nabijać konto na którym są środki?
Strony: 1 [2]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Dlaczego Ipfon każe nieustannie nabijać konto na którym są środki?  (Przeczytany 36226 razy)
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #15 : Czwartek, 31 Lipiec 2008, 16:05:42 pm »

A ja w ipfon za 100brutto mam możliwość wykonywania połączeń wychodzących i przychodzących przez rok, czyli 100zł/365dni=0,27zł/dzień vs
5zł/3dni=1,67zł/dzień
Dlatego uważam, że oferta ipfon nie jest zła. Jest to oczywiście mój punkt widzenia, używam ipfon głównie do połączeń wychodzących a nie przychodzących dlatego zwracam uwagę na czas kiedy mogę wykonywać połączenia.


A jeśli chodzi o Twoją teorię, że w simplusie za 5zł dostajesz 33 dni to jest delikatnie mówiąc bzdura.
Za 5zł w simplusie dostajesz:
3 dni połączeń wychodzący oraz przychodzących oraz
27 dni tylko połączeń przychodzących.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
GARNET
Newbie
*
Wiadomości: 12


GARNET


WWW
« Odpowiedz #16 : Czwartek, 31 Lipiec 2008, 17:27:15 pm »

Bas: Nie rozumiem dlaczego piszesz że moja "teoria" to bzdura?
Doładowuję w ten sposób swoje konta w SimPlus od dawna i wiem na 100%, że jest dokładnie tak jak napisano na stronach SimPlusa:
http://www.simplus.pl/v.do?idx=805079
Cytuję:
"Od momentu zakończenia okresu ważności lub z chwilą wyczerpania limitu, konto Simplus może być używane jeszcze przez 30 dni (okres karencji).
W tym okresie możesz już tylko:
przyjmować połączenia i wiadomości tekstowe SMS
łączyć się z numerem zasilania: 5555
łączyć się z numerem alarmowym: 112
Koniec cytatu
SimPlus nie kłamie (;-)))
W SimPlusie za 5 zł mam 3 dni na wychodzące + 30 dni na odbieranie połaczeń.
Na przyszłość radziłbym czytać ze zrozumieniem ( i słuchać starszych (;-)))
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #17 : Czwartek, 31 Lipiec 2008, 17:59:38 pm »

Ok, faktycznie 3+30, nie zmienia to jednak faktu, że możliwość dzwonienia dla mnie jest istotniejsza niż możliwość odbierania.

W moim przypadku stosunek połączeń przychodzących do połączeń wychodzących wynosi:
- ilość połączeń: 6,72
- czas połączeń: 47,25

Co oznacza, że na jedno połączenie przychodzące przypada u mnie prawie 7 połączeń wychodzących a na 1 minutę połączenia przychodzącego przypada u mnie 47minut połączeń wychodzących.
A żeby było śmieszniej to 95% połączeń przychodzących to były połączenia testowe, które wykonywałem jak coś kombinowałem z moim domowym asteriskiem, także uwzględniając ten fakt współczynniki byłyby jeszcze wyższe.

Pozdrawiam BAS

ps. Cały czas mówię o moim prywatnym koncie w ipfon.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
jokers84
Gość
« Odpowiedz #18 : Poniedziałek, 06 Październik 2008, 00:05:07 am »

a mi to bez roznicy, place 25zl i mam spokoj na 3 miesiace a prawda jest taka ze i tak czesciej zasilam konto w ipfonie, bo z ipfona trzeba trzeba korzystac, a nie lokowac kase, jak chcesz lokowac kase to se zaloz lokate w get in banku, prawda fonfel? hahaha
Zgłoś do moderatora   Zapisane
babaj
Newbie
*
Wiadomości: 19



« Odpowiedz #19 : Wtorek, 12 Styczeń 2010, 18:07:32 pm »

W EasyCall od dawna można doładować konto SMS.
SMS za 9zł + VAT z każdej sieci doładowuje konto do 1 godziny i 40 minut i dodatkowo przedłuża waznośc konta o 30 dni.

http://garlicki.com/voip/easycall/

Tak przez przypadek znalazłem  Duży uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #20 : Wtorek, 12 Styczeń 2010, 18:25:36 pm »

W EasyCall od dawna można doładować konto SMS.
SMS za 9zł + VAT z każdej sieci doładowuje konto do 1 godziny i 40 minut i dodatkowo przedłuża waznośc konta o 30 dni.

http://garlicki.com/voip/easycall/

Tak przez przypadek znalazłem  Duży uśmiech

Też mnie to spotkało kilka razy w easycall, że środki zgromadzone na koncie zniknęły, w ipfon zdaje się nie ma tego problemu. Uśmiech
Pamiętaj, że za kwotę=>50zł dostajesz aż rok(w easycall pół roku) na połączenia, więc dla mnie nie ma problemu.
A to, że ipfon każe co jakiś czas doładować konto, uważam za słuszne i uczciwe, muszą przecież z czegoś żyć.
Jeśli nic się nie zmieniło to kolokują maszyny a to kosztuje.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
GARNET
Newbie
*
Wiadomości: 12


GARNET


WWW
« Odpowiedz #21 : Wtorek, 12 Styczeń 2010, 18:27:50 pm »

EasyCall to oddzielny temat.
Jak widać po komentarzach nie ma ideałów.
Strony o Ipfon jeszcze nie zrobiłem.
Tylko co to ma wspólnego z tematem wątku?
 Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
babaj
Newbie
*
Wiadomości: 19



« Odpowiedz #22 : Wtorek, 12 Styczeń 2010, 18:49:24 pm »

Tylko co to ma wspólnego z tematem wątku?

Nic, tak z nudów czytam wątek zapoczątkowany przez pewnego pieniacza i widzę, że ciężko mu dogodzić. IPFON zły, EasyCall zły.

Podobnie jak przedmówcy, nie widzę nic dziwnego w tym, że ważność konta jest ograniczona, a w chwili obecnej powiedziałbym, że jest ono symboliczne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
GARNET
Newbie
*
Wiadomości: 12


GARNET


WWW
« Odpowiedz #23 : Wtorek, 12 Styczeń 2010, 20:45:13 pm »

Niektórzy z nudów czytają, inni z nudów piszą,
Nikt nie wnosi niczego nowego do tego wątku,
Na koniec zostałem pieniaczem,
Polacy cieszą się z tego, że muszą płacić za utrzymanie konta,
Niektórzy są z tego nawet bardzo zadowoleni,
W tej sytuacji temat uważam za wyczerpany,
Zamykam wątek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: Dlaczego Ipfon każe nieustannie nabijać konto na którym są środki?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines