www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 17 Maj 2024, 09:58:24 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: KARA ZA PRZENOSZENIE TPSA -> IPFON ?
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: KARA ZA PRZENOSZENIE TPSA -> IPFON ?  (Przeczytany 6191 razy)
petrus239
Newbie
*
Wiadomości: 39



WWW
« : Poniedziałek, 19 Kwiecień 2010, 17:31:44 pm »

KARA ZA PRZENOSZENIE ?  Dotyczy wniosku o przeniesienie z tpsa do Ipfonu numeru związanego umową.

Witam,

mam pytanie do Pana Przemysława Siwka, czy ktoś, kto podpisał z tpsa umowę na następny rok może przenieść swój numer do Was? Ten ktoś jest zdecydowany zapłacić przewidzianą przez umowy karę.

Mam więc pytanie,
1.  czy IPFON przyjmie wniosek o przeniesienie czy też natychmiast go odrzuci?

2.  Czy karą tpsa obciąży abonenta bezpośrednio, czy też poprzez ipfon?
(Piszecie Państwo: "Prosimy o nieskładanie samodzielnie wypowiedzeń u dotychczasowych operatorów."

3. Czy ktoś ma za sobą takie doświadczenia?
(ja osobiście za 2 tygodnie będę już w ipfonie, gdyż nie miałem umowy z tpsa na określony czas)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

pozdrawiam

petrus239
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 19 Kwiecień 2010, 20:49:23 pm »

Przeniesienie numeru wiąże się z wypowiedzeniem i rozwiązaniem umowy z TP SA. Naszą rolą jest przekazanie wypowiedzenia do TP SA.

TP SA zapewne naliczy przewidziane regulaminem opłaty z tytułu wcześniejszego rozwiązania umowy, ale numer powinien zostać przeniesiony.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: KARA ZA PRZENOSZENIE TPSA -> IPFON ?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines