www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 02 Maj 2024, 03:59:01 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Nagrywanie rozmów telefonicznych - nowa usługa w ipfon
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Nagrywanie rozmów telefonicznych - nowa usługa w ipfon  (Przeczytany 21705 razy)
admin
Administrator
Newbie
*****
Wiadomości: 21


« : Środa, 23 Marzec 2011, 15:44:20 pm »

ipfon wprowadził do oferty nową, oczekiwaną przez Klientów usługę nagrywania rozmów telefonicznych. Z pewnością okaże się ona szczególnie użyteczna w działach obsługi klienta, callcenters oraz w firmach oferujących usługi i produkty przez telefon (np. pizzerie).

Nagrywane mogą być zarówno rozmowy wychodzące, jak i przychodzące w trybie automatycznym bądź na żądanie poprzez wybranie w trakcie rozmowy z klawiatury telefonu klawiszy *2.

Nagrane rozmowy są przechowywane na serwerach ipfon w postaci plików mp3 przez ustalony okres nawet do 365 dni. W ramach usługi ipfon udostępnia 10 GB przestrzeni, którą w razie potrzeby można rozszerzyć. Dostęp do plików z nagraniami mają wyłącznie upoważnieni użytkownicy po zalogowaniu się do panelu klienta ipfon24.

Więcej o nowej usłudze na http://www.ipfon.pl/nagrywanie-rozmow.htm.

Wypróbuj usługę przez cały miesiąc całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Zamawianie usługi odbywa się poprzez ipfon24 -> Zamawianie usług.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
raj
Jr. Member
**
Wiadomości: 70


WWW
« Odpowiedz #1 : Środa, 23 Marzec 2011, 17:00:45 pm »

Bardzo ciekawa usługa, ale już proponuje do niej poprawkę Uśmiech
Otóż czasami nagrywanie rozmowy może byc potrzebne sporadycznie. Ja np. przez kilka lat może 5 razy miałem taka potrzebę żeby nagrac rozmowę - kiedy np. załatwiałem cos ważnego na infolinii banku albo w podobnym miejscu i chciałem mieć dowód na to, co mi powiedziano (korzystałem wtedy z soft-phona i opcji nagrywania w nim, ale jest to mało wygodne - skoro mam bramkę VoIP, to chciałbym jej normalnie używać). Oczywiście w takiej sytuacji jest bez sensu opłacanie miesięcznego abonamentu za nagrywanie, więc proponuję wprowadzić jeszcze jeden wariant usługi, w którym za każdorazowe nagranie rozmowy (tu wchodziłaby w gre opcja tylko nagrywania na żądanie, przez *2) była odliczana jakaś kwota z konta prepaid. W ten sposób odpowiadałoby to potrzebom tych klientów, którzy potrzebuja nagrac rozmowę sporadycznie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
lero
Newbie
*
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #2 : Czwartek, 31 Marzec 2011, 16:06:46 pm »

Oferta dobra ale dla firm. Użytkownik prywatny raczej rzadko ma potrzebę nagrywania rozmów. Może warto wprowadzić wersję LITE usługi? Zamiast 10 GB przestrzeni dać 500 MB , zamiast przechowywania przez rok, przechowywanie przez miesiąc czy dwa. No i cenę dostosować do użytkowników prywatnych Uśmiech

Możliwość nagrania pojedynczej rozmowy przez *2 i odliczanie określonej kwoty za nagranie każdej rozmowy Uśmiech Jestem jak najbardziej za.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 04 Kwiecień 2011, 16:16:11 pm wysłane przez lero » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Cyprian Mirewski
Newbie
*
Wiadomości: 48



« Odpowiedz #3 : Środa, 18 Kwiecień 2012, 15:41:01 pm »

Usługa dla dużych korporacji ...
Ciekawe czy jest dużo chętnych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
grott
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #4 : Czwartek, 18 Luty 2016, 14:56:40 pm »

Ipfon zrobił krok do przodu, ponieważ bardzo często używam funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Mam ustawioną teraz usługę dla rozmówi przychodzących i wychodzących. Nagrywanie włącza mi się automatycznie, więc nie muszę za każdym razem zastanawiać się, dzwoniąc w jakieś miejsce czy muszę nagrać rozmowę. Po zakończeniu rozmowy aplikacja zadaje mi pytanie czy zapisać rozmowę czy też nie, więc na bieżąco decyduję, żeby nie zaśmiecać telefonu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

jypter
Newbie
*
Wiadomości: 1



WWW
« Odpowiedz #5 : Wtorek, 07 Luty 2017, 08:20:10 am »

Ipfon o tyle jest dla mnie bezkonkurencyjny. Nagrywanie rozmów telefonicznych to jedna z ważniejszych dla mnie usług, ponieważ często kłócę się z klientami, którzy mi nie płacą faktur.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kinga87e
Newbie
*
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #6 : Środa, 31 Styczeń 2018, 08:50:49 am »

Racja, powinni wprowadzić tą opcję na początek tylko dla firm i sprawdzić czy jest zgłaszane większe zapotrzebowanie. Na co klientom prywatnym coś takiego...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Byli dziećmi czasu pogardy. I tylko pogardę mieli dla innych.
Andrzej Sapkowski – Czas pogardy
Majkel123
Newbie
*
Wiadomości: 2



« Odpowiedz #7 : Piątek, 23 Marzec 2018, 09:02:46 am »

Chciałbym aktywować tą usługę u siebie, gdzie to mogę zrobić?  Czy jest to możliwe jeśli nie mam żadnej firmy ani działalności ? Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Nagrywanie rozmów telefonicznych - nowa usługa w ipfon
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines