www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 17 Maj 2024, 11:54:27 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Zmiana dostawcy internetu a bramka FritzboxFon ATA
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Zmiana dostawcy internetu a bramka FritzboxFon ATA  (Przeczytany 5983 razy)
ondre
Newbie
*
Wiadomości: 6


« : Czwartek, 01 Styczeń 2015, 18:35:11 pm »

Witam!
Czeka mnie wkrótce zmiana dostawcy kablowego osiedlowego netu. Na pewno będzie to nowy adres IP. Będę musiał coś zmieniać w ustawieniach bramki , by telefon działał jak dotychczas? czy ustawi się tam samo wszystko?
bardzo proszę o krótka odpowiedź?
:-)))
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ondre
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 05 Styczeń 2015, 19:28:01 pm »

masz chyba router, do którego podłączona jest bramka Fritz, więc zmiana dostawcy nie powinna wpływać na działanie telefonu
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
ondre
Newbie
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #2 : Poniedziałek, 05 Styczeń 2015, 19:44:01 pm »

Kabel dostawcy jest bezpośrednio podpięty do Fritzboxa ATA który jest bramką i ruterem LAN, wyjście z niego mam dopiero dopięte do drugiego rutera WiFi TpLink ale ten nie ma nic wspólnego z VoIP. Wysłałem już pytanie formularzem, bo nikt nie odpowiadał na forum. BOK IPfon odpowiedział że musze mieć DHCP na automatyczne ustawione. A ja tak mam. Jak by co to i tak będę Was pytał :-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

ondre
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Zmiana dostawcy internetu a bramka FritzboxFon ATA
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines