www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 17 Maj 2024, 14:15:04 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: ipfon24 Zapomniane hasło do panelu klienta
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: ipfon24 Zapomniane hasło do panelu klienta  (Przeczytany 4207 razy)
bpiq
Newbie
*
Wiadomości: 11


« : Środa, 01 Kwiecień 2015, 21:48:47 pm »

Mój voip od lat działa tak dobrze że nie miałem powodu do narzekania. Teraz jednak uciekło mi gdzieś hasało do panelu klienta i... pomimo generowania na stronie nowego hasła nie otrzymuję wiadomości email. Podkreślam - w spam też nie ma Uśmiech
"Nowe hasło zostało wysłane, sprawdź swoją skrzynkę poczty e-mail.
W przypadku problemów, sprawdź także folder ze spamem."

Napisałem maila do BOK "Państwa zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszej bazie pod numerem #1339686."
wczoraj około południa i... cisza. A ważność konta niebawem się kończy Smutny
Miał ktoś podobny problem?? może jakiś pomysł?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: ipfon24 Zapomniane hasło do panelu klienta
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines