www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 17 Maj 2024, 14:15:09 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Kilka pytań w sprawie konferencji
Strony: 1 [2]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Kilka pytań w sprawie konferencji  (Przeczytany 45111 razy)
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #15 : Sobota, 22 Sierpień 2015, 19:33:40 pm »

Chciałbym również zapytać czy jeśli jako numer moderatora podałem numer pokoju konferencyjnego to wtedy połączenie z aplikacji z komputera będzie traktowane jako moderator?

Aby połączenie było potraktowane jako moderator, to takie połączenie musi się prezentować numerem moderatora. Jeśli więc w ustawieniach konta SIP, które jest skonfigurowane w aplikacji, wybierze się do prezentacji numer pokoju konferencyjnego, to wtedy powinno zadziałać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #16 : Sobota, 22 Sierpień 2015, 19:34:47 pm »

Sprawdziłem
Wyciszanie użytkowników działa tylko źle jest wyświetlana informacja o tym.
Gdy z założenia wyciszam wszystkich to mimo wszystko po połączeniu mam aktywną opcję "wycisz" zamiast "Udziel głosu". Może dałoby sie to poprawić ponieważ niepotrzebnie wprowadza to w błąd

Sprawdzimy to i jak trzeba to poprawimy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
mtkk
Newbie
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #17 : Czwartek, 15 Październik 2015, 17:47:10 pm »

Dziękuję za pomoc.
Jednak nadal nie jest idealnie :-)
Teraz w podglądzie pokoju konferencyjnego mam od razu wyciszonych wszystkich oprócz moderatora i jest to poprawnie oznaczone.
Jednak gdy udzielę komuś głosu to nie mogę już go wyciszyć.
Nadal wyświetla się "Udziel głosu" i sprawdzałem że nie chodzi tylko o wyświetlany tekst.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 16 Październik 2015, 13:47:23 pm wysłane przez mtkk » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Instal
Newbie
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #18 : Niedziela, 27 Styczeń 2019, 10:24:09 am »

witam , jest niedziela godzina 10.23, w chwili obecnej jest baardzo słaba jakość połączenia, przerywa głoś, mozna coś z tym zrobić???
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Kilka pytań w sprawie konferencji
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines