www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Poniedziałek, 13 Maj 2024, 19:32:25 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Wiecznie zajeta linia
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Wiecznie zajeta linia  (Przeczytany 14666 razy)
Domlon
Gość
« : Środa, 07 Marzec 2007, 21:10:22 pm »

Linia jest wiecznie zajeta. Nie wiem czy dobrze zrobiłem zakładając ipfon - znajomi nie mogą się do mnie dodzwonić....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kriss
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Środa, 07 Marzec 2007, 21:34:24 pm »

Napisz maila do Biura Obsługi Klienta, tam pomogą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
admin
Administrator
Newbie
*****
Wiadomości: 21


« Odpowiedz #2 : Środa, 07 Marzec 2007, 21:59:34 pm »

Skontaktuj się proszę z naszym BOK, podaj przynajmniej swój numer w IPFON, urządzenia z jakiego korzystasz i numery z jakich nie można się do Ciebie dodzownić,

sprawdź także, czy rozwiązanie problemu nie jest podane tu:  http://www.ipfon.pl/faq.htm#p3

Pozdrawiam
Przemysław Siwek
IPFON
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Massimo
Jr. Member
**
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #3 : Środa, 07 Marzec 2007, 22:31:16 pm »

Ja rozwiazalem umowe z Tepsa i dzwonie teraz przez IPFON bez problemu. Rowniez do mnie mozna sie dodzwonic jak dawniej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

VoIP powered by IPFON
adison
Newbie
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #4 : Środa, 07 Marzec 2007, 23:26:53 pm »

Zauważyłem taką sytuację w przypadku gdy ktoś ma plan w TPSA "Darmowe Weekendy" i zastrzeżony numer, a dzwoni do Ciebie w sobotę lub niedzielę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
b.b
Newbie
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #5 : Piątek, 09 Marzec 2007, 20:36:29 pm »

Witam, użytkuję IPFONa ponad pół roku i zdarzało sie to o czym rozmawiamy, prawdę mówiąc w tej chwili też mam taka sytuację - mogę dzwonić do mnie nie można (strefa 44); droga mailowa najczęściej pomaga (reakcja max. na drugi dzień) ale ile razy można prosić o to samo ?  Na ostatnie zapytanie odpowiedzi już nie dostałem, chyba mają dosyć. Wiem, że problem w tej strefie nie dotyczy mnie jako wyjątku, mam kilku znajomych i dopadają ich te same kłopoty.  Ogólne IPFON jest w porządku, jednak pewne rzeczy wymagają poprawy, aby nie trzeba było się niepotrzebnie irytować. Pozdrawiam.


Poniedziałek - wszystko działa, z pewnością problem nie tkwił w ustawieniach na koncie (niczego  w nich nie zmieniałem).

Dzięki za pomocne podpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 12 Marzec 2007, 19:09:14 pm wysłane przez b.b » Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #6 : Niedziela, 11 Marzec 2007, 10:28:13 am »

Sprawdź proszę czy rozwiązanie Twojego problemu nie jest opisane tu:

http://www.ipfon.pl/faq.htm#p3

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
pikac
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #7 : Poniedziałek, 12 Marzec 2007, 13:04:58 pm »

Czy jesteś może w sieci osiedlowej ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
CCC
Gość
« Odpowiedz #8 : Piątek, 16 Marzec 2007, 16:12:23 pm »

Ja jestem w sieci osiedlowej i czasami tez tak sie zdarza. Pomaga wtedy wylaczenie routera i podlaczenie po minucie. Jaka jest tego przyczyna?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Apaczus
Newbie
*
Wiadomości: 32


WWW
« Odpowiedz #9 : Sobota, 17 Marzec 2007, 15:49:40 pm »

Ja jestem w sieci osiedlowej i czasami tez tak sie zdarza. Pomaga wtedy wylaczenie routera i podlaczenie po minucie. Jaka jest tego przyczyna?

Tutaj możesz mieć problem z czymś co Ci przeciąża urządzenie. Logi na przykład. Spróbuj wyłączyć. Drug a opcja - jak bramka jest wystawiona na zewnątrz sieci osiedlowej (inni ją widzą) to mogą ją zabijać jakieś skanowania sieci.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

--
Autoryzowany Partner ZyXEL
Radosław Rzążewski
biuro@arche.com.pl | http://www.arche.com.pl/
tel.22-2139292 | 0502-503-015

Pracuj zdalnie i legalnie Uśmiech -=- www.pracazdalna.eu
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Wiecznie zajeta linia
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines