www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 17 Maj 2024, 00:09:53 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Inne  »  Wątek: Akwizytorzy i telemarketerzy z TPSA - jak się pozbyć ?
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Akwizytorzy i telemarketerzy z TPSA - jak się pozbyć ?  (Przeczytany 7852 razy)
darek795
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Środa, 24 Listopad 2010, 14:30:52 pm »

Odkąd zrezygnowałem z abonamentu w TPSA i przeniosłem numer do voipu prześladują mnie zawzięcie.
W ciągu zaledwie 3 tygodni miałem przynajmniej 4 telefony z TPSA i jedną wizytę akwizytora w domu.
Dodam jeszcze, że składałem w TPSA - jak byłem jej klijentem - oświadczenie woli, że nie życzę sobie wykorzystywania moich danych do celów marketingowych ani umieszczenia w książce tel.

Jak się pozbyć tych szmaciarzy?

Czy ktoś ma jakieś na nich lekarstwo?

Darek

Zgłoś do moderatora   Zapisane
marlod
Jr. Member
**
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #1 : Środa, 24 Listopad 2010, 23:17:49 pm »

Proponuje w billingu sprawdzić telefony z których dzwonią i poprostu je blokować... IPFON to umożliwia w panelu klienta. Zablokowałem w ten sposób wielu akwizytorów. Dzwoniąc wtedy usłyszy jedynie sygnał zajętości i nic więcej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Inne  »  Wątek: Akwizytorzy i telemarketerzy z TPSA - jak się pozbyć ?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines