www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Sobota, 18 Maj 2024, 23:31:01 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Wątek: Szybszą obsługę zapytań klientów
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Szybszą obsługę zapytań klientów  (Przeczytany 5684 razy)
jupeter
Newbie
*
Wiadomości: 9


« : Poniedziałek, 28 Luty 2011, 21:41:19 pm »

Bardzo cenię Państwa niezawodność jeżeli chodzi o niezawodność, ale niestety muszę przyznać że Państwa Biuro Obsługi Klienta
odpycha od korzystania z Państwa usług.

Jedyną formę bezpośredniego kontaktu są maile. W odpowiedzi informujecie Państwo, cytuje:
Cytuj
"Postaramy się udzielić odpowiedzi tak szybko jak to będzie możliwe. Zwykle nie trwa to dłużej niż kilkadziesiąt minut."
. Natomiast w praktyce czekam na informację od czwartku w południe do dziś (poniedziałek wieczór).

W nadziei na szybszą reakcję skorzystałem z forum dyskusyjnego, ale na moje wpisy z dnia dzisiejszego również nie mam żadnej odpowiedzi.

Odnośnie sugestii, proponuję Państwu zadbać o szybką obsługę klienta:
 - publiczną deklarację czasu reakcji na wysłane zapytanie oraz czas rozwiązania problemu;
 - chat online
 - infolinię (mają Państwo wyśmienitą infrastukturę do tego)

Oraz o zmianę komunikatu w autoresponderze, który wprowadza w błąd klienta.


Pozostaje mi poczekać na odpowiedź z Państwa strony (moje zgłoszenie #1173669).

Pozdrawiam,
Piotr Plenik
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Wątek: Szybszą obsługę zapytań klientów
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines