www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 02 Maj 2024, 16:25:29 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Obniżki ?
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Obniżki ?  (Przeczytany 163442 razy)
babaj
Newbie
*
Wiadomości: 19



« Odpowiedz #45 : Piątek, 04 Wrzesień 2009, 15:06:58 pm »

Widzę oczyma wyobraźni szybki koniec VoIP - w ogóle.

Jasne jest dla mnie, że routeowanie ruchu lokalnego, międzystrefowego nie ma sensu.
Podobnie jest z GSM, ale ostatnio przeżyłem szok.

Ustawiłem jednemu mojemu klientowi, żeby zagranica wychodziła przez IPFON, zapomniałem wyłączyć z tego faks (faks nawet jak idzie przez VoIP to idzie trzy raz dłużej niż przez ISDN) patrze w logi i jest właśnie faks do Rumunii, który nie może się już trzeci raz przebić. Zaciekawiło mnie to.

Szukam ceny w IPFON 0,49 zł/min, szukam ceny w Telekomunizacji, oczy ze zdumienia przecieram 0,35 zł (Plany Biznes na linii ISDN).

Dodane w dniu 14-01-2010:
Zrobiłem szczegółowe porównanie cen międzynarodowych z TP S.A. Planem Biznes 750, może się komuś przyda.
Plik jest do pobrania tu: http://www.bajkowscy.pl/ceny012010.xls
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 14 Styczeń 2010, 23:30:06 pm wysłane przez babaj » Zgłoś do moderatora   Zapisane
adamski
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


IPFON , O2 , 3


« Odpowiedz #46 : Piątek, 04 Wrzesień 2009, 23:31:52 pm »

tutaj sie z Toba nie zgodze na temat upadku VOIP

rynek VOIP dopiero sie rozwija 

co powiesz na to :

ERA DOMOWA masz numer w strefie poznanskiej (061) ale musisz sie przeprowadzic do powiedzmy Gdanska (058) i chcialbys miec ten numer w Gdansku  w ERZE DOMOWEJ sie NIE DA mozesz przeniesc ale tylko w obrebie tego samego wojewodztwa. w IPFONIE (VOIP) Ten numer mozesz uzywac w Gdansku

Tak samo jest W TP nie da rady miec numeru poznanskiego w Gdansku a w IPFONie TAK !

to jest DUZY PLUS

To ze IPFON nie obniza cen to wydaje mi sie ze chce zarobic jesli ma taka mozliwosc

IPFON nie jest taka firma jak TP ze moze sobie pozwolic na takie obnizki

wiem tez mi sie to nie podoba ale coz ...

jesli cos Ci nie dziala zglos problem  do BOKu IPFONu  a Ci pomoga

od tego sa przeciez za cos placisz 


pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

specjalista ds. VOIP

TECH Company
erd
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #47 : Sobota, 05 Wrzesień 2009, 00:22:49 am »


To ze IPFON nie obniza cen to wydaje mi sie ze chce zarobic jesli ma taka mozliwosc

IPFON nie jest taka firma jak TP ze moze sobie pozwolic na takie obnizki

wiem tez mi sie to nie podoba ale coz ...

Dobrze, tylko zwaz na to, ze operator VoIP nie tylko powinien, a nawet musi miec stawki konkurencyjne w porownaniu do zwyklego operatora aby wlasnie na tym zarobic. Dla wiekszosci uzytkownikow w zasadzie jedynym argumentem na plus dla VoIP jest wlasnie cena polaczenia. Spobuj namowic osobe powiedzmy w wieku 60 lat aby przesiadla sie z tp na VoIP - niejedna osoba wezmie na siebie zglebienie panelu do konta w IPFON, nawet bramke kupi i to jakos podlaczy, ale nie bedzie sie z tym meczyc za te kilka groszy roznicy. Powie, ze woli miec swiety spokoj i juz.
Ok, w tp jest abonament, ale korzystajac z VoIP masz abonament na internet i musisz dokupic urzadzenie (bramke). Jesli IPFON ma juz jakosc to niech blyszczy rowniez cena, bo im wiecej bedzie klientow tym wiecej zarobi.
OT: polaczenia w tp na komorki kosztuja tyle samo co w IPFON, a na stacjonarne inni operatorzy VoIP maja stawki prawie polowe nizsze.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
rafał
Newbie
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #48 : Niedziela, 06 Wrzesień 2009, 19:15:02 pm »

PRZEKONAŁEM SIĘ, ŻE SZKODA MAOJEGO CZASU I NERWÓW: WSZYSCY SIĘ TU PRODUKUJEMY WYMIENIAMY OPINIE, PORÓWNUJEMY  A ZE STRONY IPFONa NAWET TEGO NIKT NIE CZYTA,A NAPEWNO NIE REAGUJE NA POSTY....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #49 : Niedziela, 06 Wrzesień 2009, 20:10:10 pm »

PRZEKONAŁEM SIĘ, ŻE SZKODA MAOJEGO CZASU I NERWÓW: WSZYSCY SIĘ TU PRODUKUJEMY WYMIENIAMY OPINIE, PORÓWNUJEMY  A ZE STRONY IPFONa NAWET TEGO NIKT NIE CZYTA,A NAPEWNO NIE REAGUJE NA POSTY....

Czytać to czytają, ale ponieważ nie mają nic sensownego do zaproponowania to wolą nie wdawać się w dyskusję.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
FXS
Jr. Member
**
Wiadomości: 61



« Odpowiedz #50 : Piątek, 25 Wrzesień 2009, 11:47:00 am »

Witam...

Kolejne obniżki w TPSA.

Od 1 listopada 2009 roku wchodzą w życie nowe cenniki usług telekomunikacyjnych w Telekomunikacji Polskiej. Operator obniża ceny połączeń z numerkami komórkowych sieci Era, Orange i Plus.

Telekomunikacja Polska obniża opłaty za połączenia z sieci stacjonarnej Telekomunikacji Polskiej do sieci komórkowych operatorów PTK Centertel (Orange ), Polkomtel (Plus ), Polskiej Telefonii Cyfrowej (Era ) oraz P4 (Play ).

Jak poinformował operator, od 1 listopada 2009 roku za minutę połączenia z numerami sieci komórkowych Era, Orange i Plus klienci Telekomunikacji Polskiej zapłacą 0,32 zł brutto (0,26 zł netto). Obecnie takie połączenia kosztują 0,40 zł brutto (0,33 zł netto).

Operator wprowadził także drobne zmiany w cenach połączeń z numerami sieci Play. Od listopada będzie obowiązywała jedna, wyższa stawka - 0,72 zł brutto (0,59 zł netto) przez całą dobę. Obecnie stawka ta obowiązuje wieczorami i w weekendy, bo w tygodniu od 8 do 18 cena połączenia wynosi 1,04 zł brutto.

Nowa opłaty będą obowiązywały klientów indywidualnych i biznesowych. TP obniża opłaty detaliczne za połączenia F2M (fixed to mobile), w związku z obniżką od dnia 1 lipca 2009 r. stawek za zakańczanie połączeń w sieciach ruchomych MTR (mobile termination rates) wymienionych operatorów.


http://www.proline.pl/sklep.php?r=biuletyn&n=tp-od-listopada-na-komorki-32-zl-bez-play

IPFON też się przymierza do obniżek?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KUNI
Newbie
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #51 : Piątek, 25 Wrzesień 2009, 13:14:26 pm »

"27 groszy za minutę do wszystkich sieci.
Co ważne, stawka obowiązuje również do Play i Cyfrowego Polsatu. Tego nie znajdziesz u innych operatorów!"

http://mbankmobile.pl/karta/#tabs  Duży uśmiech


ps.
oczywiście mam na myśli połączenia z numerkami telefonów komórkowych.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 25 Wrzesień 2009, 14:46:49 pm wysłane przez KUNI » Zgłoś do moderatora   Zapisane
adamski
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


IPFON , O2 , 3


« Odpowiedz #52 : Sobota, 26 Wrzesień 2009, 20:40:05 pm »

w MBANKU to czasowa promocja :


mBank mobile informuje SMS-owo swoich użytkowników na temat zbliżających się nowych promocji. Według rozsyłanych informacji, od 14. lipca do 30. czerwca 2010 roku operator udostępni możliwość wykonywania połączeń w cenie 27 gr do wszystkich krajowych operatorów, w tym do Play


ale z TPSA to prawda bedzie taniej juz na stale czyli 0,32 grosze za minute od 1 listopada

C Z E K A M Y   NA  O F I C J A L N Y   K O M U N I K AT  ZE  S T R O N Y  IPFONU !

bedzie cos taniej czy nie ?

Zgłoś do moderatora   Zapisane

specjalista ds. VOIP

TECH Company
rysiek.z
Newbie
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #53 : Niedziela, 27 Wrzesień 2009, 19:55:05 pm »

Wiewiórki popiskują ,że najbardziej aktywnym domagającym sie obniżek IPFON będzie dopłacał 0.1 pln do każdego połączenia i po każdej wpłacie będzie ją zwracał z bonusem.
Do dzieła.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KUNI
Newbie
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #54 : Poniedziałek, 05 Październik 2009, 11:18:31 am »

Wczoraj przez małe zamieszanie wyszło co było dla mnie ukoronowaniem podejrzeń , iż IPFON jest córką INOTEL-a.
Pozazdrościć osobom , które mogą korzystać z usług (łącz) tego dostawcy internetu. Choć wiem iż ekspansja na terenach zurbanizowanych jest ograniczona. Proszę działajcie bo z Waszą ofertą możecie nieźle zamieszać.
Druga myśl, która się nasuwa to skoro dostaliście dopłaty z Unii. Może usługi VOIP  były też objęte tym projektem? W takim razie ceny na rynku polskim powinny być jednymi z najmniejszych.

Pozdrawiam, Mrugnięcie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #55 : Poniedziałek, 05 Październik 2009, 11:24:05 am »

Wczoraj przez małe zamieszanie wyszło co było dla mnie ukoronowaniem podejrzeń , iż IPFON jest córką INOTEL-a.

A to jakaś tajemnica była?

Kod:
[bas@ibm ~]$ nslookup sip.ipfon.pl
Server:         192.168.200.1
Address:        192.168.200.1#53

Non-authoritative answer:
Name:   sip.ipfon.pl
Address: 213.218.117.66

[bas@ibm ~]$ nslookup 213.218.117.66
Server:         192.168.200.1
Address:        192.168.200.1#53

Non-authoritative answer:
66.117.218.213.in-addr.arpa     canonical name = 66.117.218.213.in-addr.inotel.pl.
66.117.218.213.in-addr.inotel.pl        name = aster2.inotel.pl.

Authoritative answers can be found from:
in-addr.inotel.pl       nameserver = dns1.spider.pl.
in-addr.inotel.pl       nameserver = dns2.spider.pl.

[bas@ibm ~]$
Zresztą wystarczy wpisać w wyszukiwarce forum słowo inotel.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
erd
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #56 : Piątek, 09 Październik 2009, 11:09:08 am »

Cz mi się wydaje, czy zniknal tu ostatni post na temat obnizek u pewnego operatora VoIP? Troche to dziwne, bo jak o TP ktos pisal to dziwnym trafem bylo ok  Duży uśmiech Przykre to jest, ze obnizki IPFON robi jako jeden z ostatnich...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KUNI
Newbie
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #57 : Piątek, 09 Październik 2009, 16:26:50 pm »

Przeżyła  jakieś 24h, a odsłon było ok. 100
Pocieszające jest to, że dotarła do kogo miała. Najwyraźniej zabolało, bo nie sądzę ażeby przywaliła swym ciężarem (takiego skutku nie brałem pod uwagę).

Mimo wszystko pozdrawiam (wiadomo kogo) Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KoVaR
Gość
« Odpowiedz #58 : Sobota, 07 Listopad 2009, 00:43:42 am »

Od 1 stycznia TPSA obniża ceny połączeń do P4, nowa cena to 61 gr/min dla wszystkich planów telefonicznych.
Jeśli IPFON i tym razem nie zareaguje i nie obniży połączeń do play to oferta stanie się po prostu śmieszna (VoIP 89/min; pstn 61 gr/min).
Tradycyjnie czekamy na ruch IPFON  Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane
adamski
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


IPFON , O2 , 3


« Odpowiedz #59 : Sobota, 07 Listopad 2009, 09:52:09 am »

KoVaR chcesz taniej placic do Playa ?

jeszcze taniej kiedy od 1 stycznia Telekomunikacja Polska wprowadzi nowa cene :61 gr/min

to mam dla ciebie IDEALNE ROZWIAZANIE :

Kup sobie starter PLAYa i bedziesz mial tylko 29 gr/min do PLAYA (i nie tylko)


pozdrawiam

Zgłoś do moderatora   Zapisane

specjalista ds. VOIP

TECH Company
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Obniżki ?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines