www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Wtorek, 14 Maj 2024, 03:55:21 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Moneybookres - nowy operator płatności kartami kredytowymi
Strony: 1 2 [3]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Moneybookres - nowy operator płatności kartami kredytowymi  (Przeczytany 49502 razy)
kangyooni
Full Member
***
Wiadomości: 188



« Odpowiedz #30 : Sobota, 09 Kwiecień 2011, 21:43:04 pm »

Nie chcę narzekać, ale przekazać swoją refleksję...

Płatności kartowe on-line weszły ładnych pare lat temu, czemu do tej pory działa to w Polsce jak za przeproszeniem sranie żyletkami?
1) płatności.pl --> może i dla Was są bezpieczni, ale to badziewiarze. Jakiekolwiek odstępstwo od normy nie przechodzi (np. mam kartę holenderską i tu zamiast imienia są inicjały dwóch imion - mam P.L. Xxxxxx). Po drugie, nie życzę sobie przechowywania mojego peselu przez tych niedouków. Po trzecie, tam chyba świstaki im prowadzą transakcje online bo nadal po 30 minutach nie doczekałem się doładowania konta, mimo że obciążenie wisi w systemie banku.

2) Moneybookers - jak jest dobrze to jest dobrze, a jak nie - to szukaj wiatru w polu (przelewy24 to tylko pośrednik, w razie czego dzwoń sobie na premium rate do Anglii - przerabiałem to kiedyś).

3) Polcard, mimo pewnych upierdliwości (2x podawanie tych samych danych) przynajmniej działa.

Nie lubię opowiadać historyjek, jak to zagranicą jest lepiej, no ale tu ewidentnie coś nie gra z płatnościami. Czemu tyle rzekomych fraudów jest w Polsce? Dlaczego w innych krajach jakoś to działa mimo bezproblemowej obsługi transakcji? Uwzieli sie na nas czy co?

pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Moneybookres - nowy operator płatności kartami kredytowymi
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines