www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18 Kwiecień 2024, 04:29:14 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: same problemy z ipfonem
Strony: 1 2 [3]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: same problemy z ipfonem  (Przeczytany 35645 razy)
zbig1972
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #30 : Środa, 09 Maj 2007, 19:42:26 pm »

Mam Multimedie 1Mb/256 kb bramka PAP2T-EU i zero problemów. Przestawiłem tylko kodek na 711u i śmiga na cacy. W życiu nie zamienię voipa na tepse. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
tompaw
Newbie
*
Wiadomości: 23



« Odpowiedz #31 : Środa, 06 Czerwiec 2007, 22:39:49 pm »

http://forum.ipfon.pl/index.php?topic=61.0

najważniejsze zmiany:
- porty RTP na dwa pojedyńcze i dodanie im High QoS
- wagi QoS dla pakietów viopowych na max (7)
- kodek na G.729a



Gosciu ale ty uzywqsz WRTP54 G  wypas  wiec możesz sobie pozwolic na pewne zmiany w sprzecie
w PAP2t  tego nie ma

Zgłoś do moderatora   Zapisane
tompaw
Newbie
*
Wiadomości: 23



« Odpowiedz #32 : Środa, 06 Czerwiec 2007, 22:43:56 pm »

U mnie tylko czasami jak tesciowka dzwoni (moze wlasnie dlatego ;-)) podnosze sluchawke i cisza a ona twierdzi ze jakby cos przerwalo hmm??? A co do uslug IPFON to najbardziej mnie ciesza koszty w porownaiu do telekomuny to jak dzien do nocy. Na jakosc polaczen nie moge nic lego powidziec. Polecam.

No to chyba sie cieszysz że przy tesciowej wycina ją    Duży uśmiech  ale powaznie mam to samo w zaleznosci jak jest w starej centralce tpsa  to tak bedzie  tak samo jest mja matka  a moja zona jest wniebowzieta ze tesciowa je dupy nie truje

pz tp
Zgłoś do moderatora   Zapisane
piotrekurban
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #33 : Piątek, 20 Lipiec 2007, 21:22:13 pm »

Jestem nowym posiadaczem routera WRTP54G Po wybraniu numeru obojętnie w jakiej strefie mam sygnał zajętości niewiem może coś źle skonfigurowałem mój numer 0877371195 Proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora   Zapisane
piotrekurban
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #34 : Sobota, 04 Sierpień 2007, 09:09:45 am »

Jestem nowym użytkownikiem ma WRTP54G przy próbie wybrania numeru w strefie dowolnej jest przerywany dzwięk tak jak zajętość Łącze 512 porty otwarte. Telefon do którego dzwonię odbiera sygnał ale tylko tyle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: same problemy z ipfonem
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines