www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Czwartek, 27 Czerwiec 2019, 00:20:05
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: łatwiejsze czyszczenie skrzynki nadawczej
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: łatwiejsze czyszczenie skrzynki nadawczej  (Przeczytany 6509 razy)
arqs
Newbie
*

« : Czwartek, 21 Sierpień 2008, 11:18:35 »

witam serdecznie,
Codziennie wysyłam kilkaset faxów przez web2fax (czyli ze strony internetowej) i w momencie gdy kilkadziesiątk faxów nie przechodzi muszę sobie wyexportować to do pliku, przefiltrować, dodać zero na początku i ponownie wysłać.Przed wysyłką muszę jednak usunąć wcześniejsze faxy ze skrzynki nadawczej zeby ta praca miała sens. i teraz moje propozycję

1. czy można by do skrzynki nadawczej dodać jeden przycisk "usuń wszystkie" a nie tylko "usuń zaznaczone" ? ( bo jak mam 90 stron faxów to zajmuje mi wyczyszczenie skrzynki ok 20 min)

2. czy można by do skrzynki nadawczej dodać przycisk "ponów zaznaczone" zamiast klikania "ponów" przy każdym z niedostarczonych faxów

Jeżeli wyżej zaproponowane sposoby radzenia sobie z setkami faxów dziennie są niemożliwe do zrealizowania zadowole się czymkolwiek gdyż na samą administrację faxem tracę więcej czasu niż na przygotowanie ofert.

Bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam
Arqs
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #1 : Piątek, 22 Sierpień 2008, 11:10:49 »

witam serdecznie,
Codziennie wysyłam kilkaset faxów przez web2fax (czyli ze strony internetowej) i w momencie gdy kilkadziesiątk faxów nie przechodzi muszę sobie wyexportować to do pliku, przefiltrować, dodać zero na początku i ponownie wysłać.Przed wysyłką muszę jednak usunąć wcześniejsze faxy ze skrzynki nadawczej zeby ta praca miała sens. i teraz moje propozycję

1. czy można by do skrzynki nadawczej dodać jeden przycisk "usuń wszystkie" a nie tylko "usuń zaznaczone" ? ( bo jak mam 90 stron faxów to zajmuje mi wyczyszczenie skrzynki ok 20 min)

Ułatwieniem będzie na pewno ustawienie w ogólnych preferencjach (górne menu) ilości faxów wyświetlanych na stronie:
Liczba faksów wyświetlanych na stronie skrzynki nadawczej i odbiorczej

W skrzynce nadawczej istnieje link "zaznacz wszystkie" a potem można użyć "usuń zaznaczone"

2. czy można by do skrzynki nadawczej dodać przycisk "ponów zaznaczone" zamiast klikania "ponów" przy każdym z niedostarczonych faxów

Dzięki za dobry pomysł, wstawiamy na listę rzeczy do zrobienia, mam nadzieję iż w niedługim czasie będzie to zrobione.

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
arqs
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : środa, 27 Sierpień 2008, 09:22:45 »

Dzięki za dobry pomysł, wstawiamy na listę rzeczy do zrobienia, mam nadzieję iż w niedługim czasie będzie to zrobione.
[/quote]

Najlepiej by było gdyby można było jednym przyciskiem ponowić wszystkie faxy, które mają status inny niż "fax wysłano".Dla mnie byłoby to wielkie ułatwienie (pół godziny pracy mniej codziennie) a dla Was możliwość większego ruchu na faxie i tym samym większych zarobków.Poprostu możnaby wysyłać faxy do skutku, bez exportowania, dodawania zera na początku (bo do pliku .xls exportowane są numery bez zera a przy wprowadzaniu wymagacie tego zera) i tworzenia nowych plików z numerami. Wasze rozwiązania są super jeżeli ktoś nie wysyła bardzo dużej ilości faxów bo w przeciwnym wypadku użytkownik musi być nastawiony na wielokrotne powtarzanie czynności, ktore możnaby było wykonać jednym kliknięciem myszki. Ludzie na pewno to docenią.

dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam,
Arqs
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: łatwiejsze czyszczenie skrzynki nadawczej
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.