www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29 Marzec 2024, 06:16:54 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: VoIP Status Code 603: Declined
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: VoIP Status Code 603: Declined  (Przeczytany 8461 razy)
aragoth
Newbie
*
Wiadomości: 4



WWW
« : Sobota, 12 Styczeń 2008, 20:08:25 pm »

Mam problem, otóż wszelkie próby nawiązania połączenia (zarówno z telefonu VoIP jak i z SoftPhone'a) kończą się komunikatem o błędzie (VoIP Status Code 603: Declined). Żadne ustawienia nie były modyfikowane, wcześniej wszystko chodziło w porządku. Proszę o pomoc.

Do mnie można dzwonić bez problemów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #1 : Sobota, 12 Styczeń 2008, 22:59:24 pm »

Mam problem, otóż wszelkie próby nawiązania połączenia (zarówno z telefonu VoIP jak i z SoftPhone'a) kończą się komunikatem o błędzie (VoIP Status Code 603: Declined). Żadne ustawienia nie były modyfikowane, wcześniej wszystko chodziło w porządku. Proszę o pomoc.

Do mnie można dzwonić bez problemów.

Też tak mam od paru dni, nie zmieniałem nic w kierunku ipfon w asterisku, pomaga kolejna próba wybrania numeru, ale faktycznie jest to irytujące.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #2 : Niedziela, 13 Styczeń 2008, 15:15:47 pm »

Problem ten występował w dniu wczorajszym do ok 21:00 i dotyczył niewielkiej części klientów, którzy mają numeracją w niektórych strefach numeracyjnych.

Dziwnemu zawieszeniu uległ jeden z elementów platformy.

O tej godzinie udało się z nim uporać i od tego czasu wszystko działa poprawnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
ataman
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #3 : Piątek, 01 Luty 2008, 12:02:17 pm »

Zdaje się, że jednak nie do końca problem został usunięty... U mnie drugi dzień walki z usługą, która nie działa- dziś w akcie desperacji zainstalowałem X-Lite, ponieważ za bramce mam non stop sygnał zajętości (działa właściwie tylko moja strefa, 48 i czasami komórka) i jedyne, co dostałem więcej, poza zajętą linią, to "Declined"... Aby nie być nadmiernym pesymistą, dodam szczerze, że raz udało mi się połączyć  Niezdecydowany
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: VoIP Status Code 603: Declined
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines