www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29 Marzec 2024, 06:37:07 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Moneybookres - nowy operator płatności kartami kredytowymi
Strony: 1 [2] 3
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Moneybookres - nowy operator płatności kartami kredytowymi  (Przeczytany 49219 razy)
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #15 : Piątek, 09 Listopad 2007, 08:50:50 am »

Joooozek dorośnij, naprawdę da się wyrazić swoją opinię bez obrzucania kogoś wyzwiskami, rozumiem, że oderwano Cię od pługa, żebyś napisał te posty, ale wyluzuj. Nie podoba się to zamiast wypisywać takie bzdury zmień dostawcę. Rozumiem, że możesz być sfrustrowany swoją niemocą, ale miej  na uwadze, że to forum czytają też normalni ludzi i dzieci.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
lupino
Newbie
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #16 : Sobota, 10 Listopad 2007, 16:16:21 pm »

od znajomego z Polcardu dowiedziałem ze operator: Polcard nie jest taki zły i nie lubi faktycznie transakcji fraudowych, ale zawsze stara sie wypowiedzieć drugiej stronie umowy co to kwestinowanej trx-w tym przypadku Przelewom24 , jesli druga strona nie ma ochoty przedstawić jakichkolwiek dowod na rzetelność transakcji, to coż, niedostaja kasy, a poźniej rozne głupoty opowiadaja Ipfonowi. Ta sytuacja ma sie zmienić i strona umowy bedzie Polcard i np: Ipfon, a przelewy24 beda tylko providerem internetowym, wszelkie spory beda zalatwiane pomiędzy 2 stronami najbardziej zainteresowanymi, przelewy24 beda dostawca platformy. A zapis w umowie jest , ale polcard stara sie rekalamacje rozpatrywać rzetelnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
olusipio
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #17 : Środa, 14 Listopad 2007, 19:43:20 pm »

Proste pytanie, jak można usunąć konto w www.moneybookers.com ?

I drugie, czy IPFON wróci do poprzedniego rozwiązania płatności ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #18 : Czwartek, 15 Listopad 2007, 10:51:40 am »

Proste pytanie, jak można usunąć konto w www.moneybookers.com ?

To pytanie do MoneyBookers lub Przelewów24.pl


I drugie, czy IPFON wróci do poprzedniego rozwiązania płatności ?


Tak, podjęliśmy już decyzję o zmianie operatora kart płatniczych, w tej chwili dział IT implementuje nowe rozwiązanie do naszego systemu informatycznego i za kilka dni powinniśmy być gotowi do wprowadzenia nowego sposobu dokonywania płatności kartami płatniczymi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
idfm
Newbie
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #19 : Środa, 21 Listopad 2007, 22:53:13 pm »



Tak, podjęliśmy już decyzję o zmianie operatora kart płatniczych, w tej chwili dział IT implementuje nowe rozwiązanie do naszego systemu informatycznego i za kilka dni powinniśmy być gotowi do wprowadzenia nowego sposobu dokonywania płatności kartami płatniczymi.

Brawo słusznej ze wszechmiar decyzji!
Zostaję z Wami:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #20 : Piątek, 23 Listopad 2007, 12:51:11 pm »

Włączyliśmy obsługę kart kredytowanych przez Platnosci.pl, które współpracują z Polcardem. Proszę o informację, jak się sprawuje ten system.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
lupino
Newbie
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #21 : Sobota, 04 Październik 2008, 21:23:18 pm »

dzis płaciłem przez Polcard teraz nazywany First Data Polska SA i bylo bez problemu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
lupino
Newbie
*
Wiadomości: 7


« Odpowiedz #22 : Niedziela, 16 Styczeń 2011, 11:25:25 am »

dawno nie byłem na forum, ale dzis za faks musiałem zaplacić karta płatnicza, a tu tylko opcja Przelewów24.pl i przez MoneyBookers troche mnie to zdziwilo,  kiedys mozna było wybrac i płacic poprzez Polcard. Co sie stało??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #23 : Wtorek, 18 Styczeń 2011, 20:35:58 pm »

Wyjaśniamy to z Przelewy24.pl, choć z naszego punktu widzenia oni mają umożliwiać naszym klientom płatność kartami, po ich stronie jest wybranie najbardziej dogodnego narzędzia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
michal
Newbie
*
Wiadomości: 6



« Odpowiedz #24 : Poniedziałek, 28 Luty 2011, 13:41:24 pm »

Szanowny Panie Przemyslawie,

wydaje mi sie, ze to Panstwo jako klient Przelewy24.pl wymuszacie konkretne funkcjonalnosci platnosci.

Przyznam, ze obecna wczesniej platnosc PolCard (nawet przez posredniczace systemy typu Przelewy24.pl) byla najlepszym rozwiazaniem dla uzytkownika koncowego pod wzgledem latwosci dokonywania platnosci (First Data Polska rowniez zbalo o bezpieczesntwo dokonywanych platnosci na najwyzszym poziomie).

Aktualnie wybrana opcja platnosci kartami kredytowymi tylko przez Moneybookers.com wymusza na nas uzytkownikach ipfon zakladanie kolejnych kont w zewnetrznych serwisach tylko w celu dokonania platnosci. Nie widzial bym nic przeciwko, gdyby Moneybookers.com obslugiwal platnosci, ale bez koniecznosci zakladania tam dodatkowych kont.

Niestety w/w sytuacja uniemozliwia mi dokonania platnosci karta, co wyklucza niestety Panstwa jako mojego operatora VoIP. Mam nadzieje, ze Panstwa polityka platnosci kartami kredytowymi jest TYMCZASOWA lub jest bledem Platnosci24.pl. Jesli jest innacze (prosil bym o informacje, czy pozostawicie Panstwo Moneybookers.com jako jedynego operatora platnosci kartami kredytowymi) to pozostanie mi zmiana na operatora, ktory nie komplikuje uzytkownikom dokonywania zasilen konta tak jak ma to miejsce u Panstwa.

Pozdrawiam,
Michal
Zgłoś do moderatora   Zapisane

michal
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #25 : Wtorek, 01 Marzec 2011, 10:13:56 am »

Z informacji jakie posiadam wyłączenie Polcardu wynika ze zmian w zasadach współpracy wprowadzonych przez First Data Polska. Trwają rozmowy mające na celu wypracowanie satysfakcjonującego rozwiązania dla wszystkich stron.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Mentos
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #26 : Wtorek, 01 Marzec 2011, 21:31:39 pm »

Ja także jestem za jak najszybszym umożliwieniem płacenia kartą inaczej niż przez Moneybookers. Nie mam ochoty zakładać nowego konta i zostawiać tam numeru swojej karty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam:
Mentos
jw
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #27 : Środa, 09 Marzec 2011, 14:18:23 pm »

Zgadzam się z przedmówcami - prosze o jak najszybszą zmianę sposobu płacenia kartą kredytową, moneybookers jest nie do zaakceptowania.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #28 : Czwartek, 10 Marzec 2011, 15:09:15 pm »

Wg przedstawicieli P24 wszystko zmierza do happy endu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #29 : Piątek, 18 Marzec 2011, 14:07:00 pm »

W związku z przeciągającymi się pracami nad ułatwieniami w płatności kartami w Przelewy24.pl włączyliśmy do obsługi płatności kartami alternatywny system Platnosci.pl
http://serwis.platnosci.pl/
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Strony: 1 [2] 3
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Moneybookres - nowy operator płatności kartami kredytowymi
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines