www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Czwartek, 18 Kwiecień 2019, 21:07:38
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: Faks sporadycznie
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Faks sporadycznie  (Przeczytany 7484 razy)
strzecha
Newbie
*

« : Niedziela, 26 Sierpień 2007, 13:32:22 »

Witam!!

Jestem jeszcze stosunkowo nowym  od trzech miesięcy użytkownikiem IPFona. Jestem zadowolony ale czasami potrzeba wysłać i odebrać faks.
Wykupienie i płacenie co miesiąc 5zł przy sporadycznym ruchu mija się z celem.
Moje pytanie jest następujące:

Czy można stworzyć odrębną usługę dla właśnie takich klientów - sporadyczną .

Linksysy PAP2
serwer DEBIAN
Zew. IP NETIS

Przemo
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przemo
bombel
Administrator
Full Member

« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 27 Sierpień 2007, 15:34:08 »

Jak sam widzisz - zapotrzebowanie na taką usługę jest tak wielkie, jak odzew na twój post

U mnie pani na poczcie bierze piątaka za każdy fax. W w Ipfonie za "piątaka + złotówka na połączenia" wyślesz nawet pięć faksów...
skipper
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Wtorek, 09 Październik 2007, 21:51:41 »

Jak sam widzisz - zapotrzebowanie na taką usługę jest tak wielkie, jak odzew na twój post

U mnie pani na poczcie bierze piątaka za każdy fax. W w Ipfonie za "piątaka + złotówka na połączenia" wyślesz nawet pięć faksów...

Zapotrzebowanie jest wielkie, tyle że na usługę skonstruowaną poprawnie.
Sam zgłaszałem wcześniej dokładnie taki sam pomysł jak "strzecha", lecz został zlekceważony przez IPFON

Po co płacić za abonament faksowy dla IPFONa, jeżeli można w internecie skorzystać z usługi zagranicznego dostawcy, który kasuje jedynie za rzeczywisty ruch a dodatkowo gratis daje usługę FAX2EMAIL ?

Na razie chłopcy z IPFONa jeszcze się uczą i poprzez masową reklamę próbują złapać klientów. A jak powszechnie wiadomo dobry produkt "sprzedaje się sam" i nie trzeba go wcale tak bardzo reklamować.

Pozdrawiam,

SKIPPER
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: Faks sporadycznie
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.