www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19 Kwiecień 2024, 20:35:15 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: przekierowanie przy zajętości
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: przekierowanie przy zajętości  (Przeczytany 11845 razy)
piatkos
Newbie
*
Wiadomości: 4


« : Czwartek, 28 Czerwiec 2007, 09:36:44 am »

Witam,

ja bym miał propozycję odnośnie możliwości przekierowania numeru.
Mam wykupionych kilka numerów faxowych i przydała by mi się możliwość przekierowania połączenie przychodzącego w przypadku zajętości. z jednej linii faxowej na drugą.
co Wy na to? :-)

Wojtek
Zgłoś do moderatora   Zapisane
ZbysW
Newbie
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #1 : Piątek, 29 Czerwiec 2007, 17:50:36 pm »

Taka możliwość jest, ale jest niestety płatna. Nazywa się to IVR List. W ogóle to usługa IVR jest całkiem ciekawa, ale jak dla mnie trochę za droga.

Pozdrawiam z nadzieją, że tym razem nikt nie skasuje mojej odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #2 : Piątek, 29 Czerwiec 2007, 20:31:57 pm »

Wg mnie nie ma potrzeby stosowanie czegokolwiek, bo na naszym fax2email raczej nie może być sytuacji że będzie zajęta. Można otrzymywać wiele faxów jednocześnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: przekierowanie przy zajętości
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines