www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19 Kwiecień 2024, 06:11:53 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Połączenia z zagranicą - tragiczna jakość
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Połączenia z zagranicą - tragiczna jakość  (Przeczytany 6900 razy)
pawr
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Środa, 30 Maj 2007, 20:10:47 pm »

Witam

Korzystam z IPFON-a już od jakiegoś czasu, do tej pory byłem zadowolony
Niestety ostatnio potrzebowałem wykonać kilka telefonów na numery stacjonarne w Maroku - i niestety całkowita porażka...

Sytuacja wygląda tak, że o ile ja rozmówce słyszę, to on mnie wogóle...
W pierwszej chwili myślałem, że to wina mojego łącza wyjściowego, dlatego spróbowałem sposób z dostępem wdzwanianym bezpośrednio na numer dostępowy ipfon - nic się nie zmieniło, dalej ja słyszałem, mój rozmówca nie

Z czego mogą wynikać takie problemy?? czy IPFON nadaje się tylko do numerów stacjonarnych w Polsce??

Dodam, że korzystająć ze skype czy viopdiscount nie miałem problemów z jakością połaczeń...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
borek
Newbie
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #1 : Czwartek, 31 Maj 2007, 12:07:42 pm »

Ja dosyć często dzwonię na nr stacjonarny do Niemiec - jakość połączenia bardzo dobra. Dzwoniłem też na komórkę do Irlandii - też bez problemów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
arecki
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Środa, 06 Czerwiec 2007, 17:18:29 pm »

Ja dosyć często dzwonię na nr stacjonarny do Niemiec - jakość połączenia bardzo dobra. Dzwoniłem też na komórkę do Irlandii - też bez problemów.
Potwierdzam.Nie wiem jak to jest do innych krajów ale,do Niemiec jest super.
Nie ma różnicy czy ja dzwonie do nich ,czy oni do mnie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bombel
Administrator
Full Member
*****
Wiadomości: 168


« Odpowiedz #3 : Środa, 06 Czerwiec 2007, 17:22:21 pm »

komórka/stacjonarny do północnej anglii - jakość super.
inych krajów nie miałem przyjemności testować.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
OMK
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #4 : Wtorek, 25 Wrzesień 2007, 13:14:34 pm »

Ja dzwoniłem do Szwecji. Ja słyszałem dobrze nawet bardzo a on "szczekanie" i zaniki. Coś chyba jest nie tak w IPFONIE. Krajowe ok.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
zlap
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #5 : Wtorek, 25 Wrzesień 2007, 16:51:12 pm »

Dzwonilem do Rosji, na Bialorus, do Emiratow, Francji, Niemiec - jakosc idealna. Ale oczywiscie kodek G711a + symetryczne lacze 2Mb.  Najgorzej do Warszawy  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Połączenia z zagranicą - tragiczna jakość
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines