www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18 Kwiecień 2024, 21:52:55 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Centrala VOIP i nieprawidłowe wybieranie nr wewnętrznych
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Centrala VOIP i nieprawidłowe wybieranie nr wewnętrznych  (Przeczytany 5509 razy)
mamuch
Newbie
*
Wiadomości: 2


« : Poniedziałek, 12 Październik 2015, 13:58:33 pm »

Witam serdecznie,

Mój problem dotyczy nowej centrali, która obsługuje 5 kont sip. Problem jest taki, że jak ktoś dzwoni na jedno z trzech kont sip to swobodnie wybiera numer wewnętrzny a w przypadku dwóch pozostałych kont sip, przekierowuje na wew. 110 już po wprowadzeniu dwóch pierwszych cyfr. Sprawdzałem wiele razy i każde konto sip skonfigurowane jest identycznie. Na dodatek dostawca centrali ściągnął sobie backup centrali i sprawdził działanie u siebie. Wszystko zaczęło działać ale po przysłaniu działającej centrali do mnie znowu zaczęło działać jak poprzednio. Przez chwilę pomyślałem, że to może łącze ale niemożliwe bo reszta też by nie działała. Napisałem więc do IPFON, może u nich na serwerze te 2 konta bilingowe działają w inny sposób ale odpowiedzi jeszcze nie dostałem. Czy ktoś ma jakieś pomysły ?? Uprzedzę tylko że każde z kont ma ustawiony DTMF na RFC2833 a na innych nie działa wybieranie całkowicie.

Dzięki za odpowiedzi Mrugnięcie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mamuch
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Poniedziałek, 12 Październik 2015, 14:00:30 pm »

Dodam, że centrala to Yeastar MyPBX Standard na najnowszym firmware
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #2 : Środa, 14 Październik 2015, 17:54:21 pm »

Popatrz na ustawienia dtmf w telefonach na biurkach.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Centrala VOIP i nieprawidłowe wybieranie nr wewnętrznych
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines