www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18 Kwiecień 2024, 09:54:52 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Dial-Up, IVR i Voice2email  »  Wątek: IVR - jeden numer
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: IVR - jeden numer  (Przeczytany 5909 razy)
ipmik
Newbie
*
Wiadomości: 1


« : Wtorek, 05 Kwiecień 2011, 17:54:09 pm »

Chciałem zapytać czy jest możliwość w IVR korzystanie tylko z jednego numeru na który są przełączani rozmówcy? Znajomy wykupił numer w ipfon i chciałby zkonfigurować usuługę tak by dzwoniący musiał wysłuchać menu, ale wszystko jedno którą opcję wybierze to zostanie przekierowany na numer gdzie jest wykupiona usługa. Tylko po wyborze z menu z zapowiedzi., ma zacząć dzwonić telefon.

Taki chwyt marketingowy. Czy da się to wykonać na jednym numerze czy trzeba mieć minimum dwa? Przepraszam za takie pytanie ale korzystam od kilku lat z ipfon ale nigdy nie miałem potrzeby aktywować innych usług niż telefon. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bombel
Administrator
Full Member
*****
Wiadomości: 168


« Odpowiedz #1 : Piątek, 08 Kwiecień 2011, 12:54:33 pm »

Zamawiając "IVR Menu" dostajesz usługę + jeden numer.

Musisz też sobie stworzyć nagranie. Coś w stylu "Witaj w firmie X. Aby połączyć się z działem sprzedaży wybierz 1; z działem technicznym wybierz 2; sprawy finansowe 3; możesz też poczekać na zgłoszenie się konsultanta."

Następnie konfigurujesz IVR Menu - do jakiej usługi (telefonu) ma zostać pokierowany klient po wybraniu poszczególnego przycisku. Nie ma żadnych przeszkód, by za każdym razem była to ta sama linia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Dial-Up, IVR i Voice2email  »  Wątek: IVR - jeden numer
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines