www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Czwartek, 27 Czerwiec 2019, 00:35:11
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: fax2email - konkurencyjny?
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: fax2email - konkurencyjny?  (Przeczytany 5250 razy)
mat
Newbie
*

« : środa, 23 Marzec 2011, 23:10:43 »

Wybrałem fax2email w IPFON, bo oferta była najbardziej konkurencyjna (5pln/m-c). Interesuje mnie wyłącznie odbieranie faxów.
Doładowałem konto za 25PLN, bo sobie obliczyłem, że to starczy na 5 miesięcy utrzymania numeru fax.
Trochę się zdziwiłem jak się okazało, że te 25PLN to za utrzymanie konta, ale za fax2email muszę zapłacić oddzielnie
Prosiłem o przeksięgowanie wpłat, ale to nie jest możliwe w IPFON.

Czuję się trochę niedoinformowany, bo wydawało mi się, że kupuję fax za 25PLN/5m-c, a w sumie to fax kosztuje 50PLN/5m-c.
Pamiętam, że nawet poleciłem kilku osobom IPFON jako najtańszy fax2email Smutny

To tylko 25PLN, których nie wykorzystam, więc problemu nie ma, ale może warto wprowadzić konkurencyjną ofertę dla takich, co nie korzystają z faxu, ale potrzebują mieć numer, bo tego wymaga np. KRS albo POIG.

PS. Ceny, o których piszę są sprzed pół roku. Widziałem, że teraz są inne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #1 : Czwartek, 24 Marzec 2011, 09:51:07 »

Jeśli potrzebujesz tylko fax do odbierania, to wystarczy Ci tylko usługa fax2email.

Ona kosztuje miesięcznie 6,5 zł netto, a rocznie 65 netto. To wszystko niczego więcej nie potrzeba do odbierania faxów.

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
simply
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Piątek, 08 Lipiec 2011, 19:15:55 »

Wystarczy pogrzebać w necie i znajdziesz odbieranie faksów (dostaniesz numer stacjonarny i możesz podinstalować go pod bramkę lub e-mail) z całe 1 złotych rocznie. Ja już zrezygnowałem po podniesieniu cen przez IPFon z ich faksu.
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: fax2email - konkurencyjny?
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.