www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Sobota, 24 Październik 2020, 21:57:22
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Dial-Up, IVR i Voice2email  »  Wątek: Poczta głosowa
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Poczta głosowa  (Przeczytany 15206 razy)
TeamPM
Gość
« : środa, 21 Marzec 2007, 18:26:57 »

Wie ktoś jak działa ta poczta?
Bo mi narazie udaje się tylko ustawic albo poczta albo telefon. Tz. jak ustawie poczte i podepne do niej numer to soba dzwoniąca jest odrazu przekierowana na poczte.

Więc pytanie  dodatkowe czy jest możliwość skonfigurowania skrzynki tak aby działała  jak normalna czyli po nieodebranym połaczeniu przekierowywała na poczte?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Grzefon
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : środa, 21 Marzec 2007, 20:45:40 »

Tak, wszystko działa jak należy, tylko:
-przydziel numer do telefonu, a nie do skrzynki gł.
-w panelu klienta wejdź na: "telefony"=>"ustawienie telefonu"=>zakładka "przekierowania"
-w w/w zakładce już sobie poradzisz wybierając jakie ma być przekierowanie, np. "nie odbiera (25 sek.)"
-dalej kliknij "obiekt" (z prawej) i wybierz "skrzynka gł."
i już powinno działać, tzn. przekierować, jeżeli nie odbierzesz rozmowy po 25 sek.
sonic01
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Niedziela, 01 Kwiecień 2007, 00:47:51 »

Dzięki za wskazówki, po godzinie udało mi się to ustawić i skrzynka już mi działa.

Testuję VOIP-a i wszystko wskazuje na to że TPSA straci kolejnego klienta.
Mat
Gość
« Odpowiedz #3 : Poniedziałek, 09 Kwiecień 2007, 14:09:17 »

a jak odsłuchiwać takiej wiadomości przy użyciu telefonu samego ?
Massimo
Jr. Member
**

« Odpowiedz #4 : Wtorek, 17 Kwiecień 2007, 13:17:45 »

Na razie tylko za pomoca maila

VoIP powered by IPFON
idfm
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Niedziela, 12 Sierpień 2007, 10:40:40 »

jednakże do odsłuchania chyba tak wiele nie brakuje. Nie wiedziąc o tym, że powiadamianie o poczcie głosowej jest na razie tylko przez email ustawiłem w konfiguracji aparatu voip opcję "Voice mail User ID" na przypsiany przy skrzynce głosowej (nazwa konta z kolejną cyferką, tj. xxx002) i nacisnąłem na aparacie wejście do skrzynki MSG - odezwała się moją skrzynka głosowa, przy czym tylko w jednym trybie tj. do nagrywania widaomości. Nagrałem się oczywiście żeby zobaczyć co będzie i jak się możecie domyślać dostałem to nagranie przez... email.  Chichot
marlod
Jr. Member
**

« Odpowiedz #6 : Sobota, 09 Październik 2010, 15:04:26 »

Ponawiam kwestię poczty głosowej. Dziś mama mnie zapytała : W jaki sposób odsłucham wiadomości pozostawione w telefonie IPFON? Odpowiedziałem że tylko przez e-maila taty;( No niestety.. Nie moglibyście pomyśleć o jakimś numerze dostępowym na który można by się wdzwonić i odsłuchać pozostawione wiadomości ? Please...
sebko
Newbie
*

Serwis Nokia

« Odpowiedz #7 : Wtorek, 07 Grudzień 2010, 10:46:40 »

Ponawiam kwestię poczty głosowej. Dziś mama mnie zapytała : W jaki sposób odsłucham wiadomości pozostawione w telefonie IPFON? Odpowiedziałem że tylko przez e-maila taty;( No niestety.. Nie moglibyście pomyśleć o jakimś numerze dostępowym na który można by się wdzwonić i odsłuchać pozostawione wiadomości ? Please...
Jak widać IPFON ma inne plany bo temat ciągnie się już od przynajmniej 3 lat. Mam nadzieję, że któregoś dnia dostaniemy chociaż odpowiedź czy jest to usługa planowana czy też możemy całkowicie zapomnieć o sprawie. Ja chciałbym ponowić prośbę w imieniu wszystkich zainteresowanych, aby operator a raczej jego odpowiedni przedstawiciele pomyśleli nad opcją odsłuchiwania poczty głosowej poprzez numer dostępowy i wprowadzenia tej usługi dla użytkowników. Coraz częściej słyszę, że IPFON jest konfigurowany dla rodziców lub nawet dziadków a to ludzie, którzy bardzo często boją się podejść do komputera, tak jak np. moja mama. Dla niej odsłuchanie wiadomości głosowej przez e-mail to wyższa szkoła jazdy. Niektórzy z takich właśnie użytkowników często komputera nawet nie posiadają.
Panie Przemysławie, czekamy na jakieś odpowiedzi. Doczekamy się Co?
kangyooni
Full Member

« Odpowiedz #8 : Wtorek, 07 Grudzień 2010, 18:54:21 »

Swoją drogą, ktoś używa prawidłowo poczty głosowej do zastosowań prywatnych?
Automatyczną sekretarke miałem w domu od roku 1991 do ok. 2004, w międzyczasie pojawiła się poczta głosowa w komórkach. Rzadko kto decyduje się pozostawić jakąkolwiek wiadomość... Sam wyłączam to gdzie się tylko da, mimo że operatorzy często na siłę włączają.
sebko
Newbie
*

Serwis Nokia

« Odpowiedz #9 : środa, 08 Grudzień 2010, 00:19:47 »

Swoją drogą, ktoś używa prawidłowo poczty głosowej do zastosowań prywatnych?
Automatyczną sekretarke miałem w domu od roku 1991 do ok. 2004, w międzyczasie pojawiła się poczta głosowa w komórkach. Rzadko kto decyduje się pozostawić jakąkolwiek wiadomość... Sam wyłączam to gdzie się tylko da, mimo że operatorzy często na siłę włączają.
A ja korzystam jeśli jest dostępna ponieważ czasem nie mogę rozmawiać, a więc nie odbieram telefonu, ba nawet sam odrzucając połączenie przekierowuje je na pocztę głosową. To, że wielu ludzi nie pozostawia żadnych wiadomości jest powodem złego postrzegania tej usługi. Ludzie myślą "Jak się nagram to i tak nikt tego nie odsłucha". No a właśnie, że nie. Ja staram się odsłuchiwać swoje wiadomości jak tylko mam chwilę i widzę, że ktoś nagrał mi wiadomość. Kto mnie dobrze zna ten się nagrywa. Reszta pozostawia tylko trzask towarzyszący zakończeniu połączenia.
Ja tu gadu gadu a flaszeczka się grzeje. Mam nadzieje, że "psiwek" przeczyta w końcu te nasze rozmyślania i coś nam odpowie.
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  Dial-Up, IVR i Voice2email  »  Wątek: Poczta głosowa
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.