www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18 Kwiecień 2024, 19:04:37 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Heja i IPFON
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Heja i IPFON  (Przeczytany 9113 razy)
Pomocy
Gość
« : Wtorek, 27 Marzec 2007, 18:44:27 pm »

pytanie mam mam karte HEYA i nie moge sie dodzwonić na swuj numer IFON a z PLUSA moge w heja wywala mi komunikat że z numeru kturego dzwonie połoczenie nie jest dozwolone morze mi ktoś to wytłumaczyć Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #1 : Wtorek, 27 Marzec 2007, 19:45:03 pm »

Zgłoś to jako reklamację do operatora Heyah, zwróć uwagę iż z Plusa sie dodzwaniasz bez problemów,
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Massimo
Jr. Member
**
Wiadomości: 80



« Odpowiedz #2 : Środa, 28 Marzec 2007, 00:54:31 am »

Ja mam w heyah i lacze sie z moim numerem IPFON-u bez problemow. Wiec wina lezy zapewne po stronie heyah
Zgłoś do moderatora   Zapisane

VoIP powered by IPFON
spoof
Gość
« Odpowiedz #3 : Poniedziałek, 02 Kwiecień 2007, 12:42:42 pm »

już wiem bo dzwonilem z telefonu ktury niemama przeglodarki i wap
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #4 : Piątek, 13 Kwiecień 2007, 02:52:15 am »

Jestem tu nowy, wiem, że to nowe forum, ale proszę moderatora o tępienie dzieci neostrady. Przecież zainstalowanie firefoxa ze słownikiem ortograficznym długo nie trwa!!!

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
pedro
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : Poniedziałek, 10 Grudzień 2007, 14:52:24 pm »

Witam, mam ten sam problem, ale jak czytam takie głupoty jak poniżej to mnie skręca:

już wiem bo dzwonilem z telefonu ktury niemama przeglodarki i wap

czy ktoś tak naprawdę wie co jest przyczyną i jak można ten problem rozwiązać ?

Z dzwonieniem z ERY występują też takie problemy ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #6 : Wtorek, 11 Grudzień 2007, 11:13:32 am »

Prawdopodobnie wynika to z nieaktualnych tablic z numeracją na centrali tego operatora, dlatego jedyną formą naprawienia tego jest w takich przypadkach zgłoszenie tego problemu u operatora, z którego nie można się dodzwonić do nas.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
netek
Newbie
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #7 : Piątek, 14 Grudzień 2007, 19:35:55 pm »

Uwaga ludzie firma ipfon.pl to jest jedno wielkie badziewie , nie ma możliwości żeby ktoś w kilka godzin odpowiedział na email, olewają ludzi po totalu.
Jezeli nie chcesz mieć problemów to nie wpłacaj żadnych pieniędzy gdyż stracisz je i nie będziesz miał żadnej pomocy.
Firma jest wirtualna pracuje tam zapewne jeden gość który przychodzi raz na tydzień i wtedy odbiera emaile.

Totalny syf a nie firma
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #8 : Piątek, 14 Grudzień 2007, 19:48:11 pm »

Uwaga ludzie firma ipfon.pl to jest jedno wielkie badziewie , nie ma możliwości żeby ktoś w kilka godzin odpowiedział na email, olewają ludzi po totalu.
Jezeli nie chcesz mieć problemów to nie wpłacaj żadnych pieniędzy gdyż stracisz je i nie będziesz miał żadnej pomocy.
Firma jest wirtualna pracuje tam zapewne jeden gość który przychodzi raz na tydzień i wtedy odbiera emaile.

Totalny syf a nie firma

Trochę ostro jedziesz. Ipfon jest dobrą marką, jakość usług jest naprawdę dobra. Twoja opinia jest odosobniona, ale zgadzam się, że czasami można się nie doczekać odpowiedzi na maila, ale są to pojedyńcze przypadki.

BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Heja i IPFON
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines