www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29 Marzec 2024, 06:21:23 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: DZIAŁANIA PROMOCYJNE, PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE...?
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: DZIAŁANIA PROMOCYJNE, PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE...?  (Przeczytany 11362 razy)
rafał
Newbie
*
Wiadomości: 46


« : Wtorek, 29 Czerwiec 2010, 10:02:20 am »

Witam !
Z usług Ipfon korzystam od 3 lat, dzięki mojej rekomendacji skorzystało tez kilka osób. Jak zdoałam sobie przypomnieć JEDEN RAZ firma zorganizowała coś w rodzaju loterii wśród abonentów gdzie było rozlosowane 10 aparatów telef voip.
Ponieważ póki co nie ma ruchów cenowych w ofercie... więc może by troche "rozpieścić" abonentów z aktywnym kontem i jakimś minimalnym stażem np. 3 mies
Może znów losowanie jakiś telefonów albo bramek Voip czy tez doładowań .... ?
Tylko podpowiadam przykładowe rozwiązania makretingowe...bo z marketingiem i utrzymywaniem relacji z Klientami w Ipfon jest kiepsko.....

KTO MNIE POPIERA Co? ?? ?? PISAĆ DRODZY ABONENCI, PISAĆ PROSZĘ !!!!
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 29 Czerwiec 2010, 21:22:35 pm wysłane przez rafał » Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #1 : Środa, 30 Czerwiec 2010, 02:28:58 am »

+1
Zgłoś do moderatora   Zapisane
dareczekc
Newbie
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #2 : Środa, 30 Czerwiec 2010, 08:35:47 am »

+1
użytkownik od 5 lat
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam
Dariusz Chmiel
marlod
Jr. Member
**
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #3 : Środa, 30 Czerwiec 2010, 08:55:51 am »

I ja popieram! wiecej dzialan pro-klienckich by sie przydalo, bo konkurencja nie spi i sie konsoliduje (TARTEL i HALONET).
Zgłoś do moderatora   Zapisane
erd
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #4 : Środa, 30 Czerwiec 2010, 13:17:01 pm »

+1
Zgłoś do moderatora   Zapisane
strzecha
Newbie
*
Wiadomości: 39



« Odpowiedz #5 : Czwartek, 01 Lipiec 2010, 22:15:50 pm »

+1

Jestem od 3 lat
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przemo
rafał
Newbie
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #6 : Sobota, 17 Lipiec 2010, 09:12:21 am »

.... i cisza Pan Przemysław pewnie na urlopie Mrugnięcie , a może obmyśla jakiś rewelacyjny plan działań promocyjnych - więc trzymamy kciuki !!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
rafał
Newbie
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #7 : Wtorek, 07 Wrzesień 2010, 08:54:43 am »

Chyba nic z tego, IPFON jednak nie podjął tematu ... 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
rafał
Newbie
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #8 : Piątek, 31 Grudzień 2010, 11:43:48 am »

Liczyłem, że będą jednak jakieś niespodzianki mikołajkowo-świąteczne dla wiernych, wieloletnich abonentów, a tu nic .......  Smutny

Żadnych działań promocyjnych, loterii, bonusów.....

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Inne  »  Wątek: DZIAŁANIA PROMOCYJNE, PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE...?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines