www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Sobota, 01 Listopad 2014, 00:27:58
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Jak dzwonic do Niemiec 0049 z IPFON ?
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Jak dzwonic do Niemiec 0049 z IPFON ?  (Przeczytany 30945 razy)
sebek38
Newbie
*

« : Wtorek, 10 Listopad 2009, 21:36:23 »

Witam,

mam problem - nie moge zadzwonic z Ipfona do niemiec.

Kiedy wykrece 0049 (dla niemiec) 76821 (przykladowy numer kierunkowy) 378934937 (przykladowy numer abonenta)

otrzymuje komunikat - wybrany numer jest nieprawidlowy.

Co robie zle ? Czy trzeba cos skonfigurowac ?

Sebastian
Zgłoś do moderatora   Zapisane
sebek38
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : środa, 11 Listopad 2009, 16:55:13 »

Nikt nie wie jak to zrobic ?

Jak wy dzwonicie za granice ?
kangyooni
Full Member

« Odpowiedz #2 : środa, 11 Listopad 2009, 18:37:43 »

Normalnie, tak jak robisz. 0049 następnie (bez zera pomiędzy) kierunkowy i dalej numer. Na koniec - ale to tyllko dla ominięcia kilku sekund czekania - #, sygnalizujący koniec numeru.

Upewnij się że na ten numer faktycznie da się zadzwonić z Polski. Jeśli tak, a z ipfona nie, to zgłoś reklamację. Ja kiedyś reklamowałem brak połączeń na jednego operatora w Azji, to w ciągu chyba godziny dostałem odpowiedź o przeprowadzonych zmianach w routingu.
sebek38
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Czwartek, 12 Listopad 2009, 08:59:46 »

Wyprobowalem wlasnie pare numerow z niemiec z roznych miast i roznych dostawcow niemieckich i wszedzie to samo - wybrany numer jest nieprawidlowy  Niezdecydowany

Musze to zaraz zglosic.

Dzieki za odpowiedz
sebek38
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : środa, 18 Listopad 2009, 14:52:52 »

Po co istnieje to forum jezeli nie jest moderowane przez nikogo z IPFON.pl ?

Proste pytanie, prosty problem a zero odpowiedzi z rozwiazaniem !
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #5 : środa, 18 Listopad 2009, 17:28:15 »

Forum nie jest formą komunikacji z BOK, do tego służy email. Forum to miejsce wymiany poglądów między użytkownikami ipfon, gdzie ja od czasu do czasu także coś napiszę:)

W tej informacji jaka jest zawarta na forum nie ma żadnych konkretnych informacji, które pozwalałby nam się jakkolwiek odnieść do tego.

Połączenia do Niemiec realizujemy prawidłowo, proszę o podanie pełnych, konkretnych numerów niemieckich z jakimi nie udaje się połączyć.

Wtedy także inni użytkownicy ipfon, będą mogli sprawdzić czy mogą się dodzwonić.

Zachęcam też w tej sprawie do kontaktu z BOKiem i podanie im tych wszystkich informacji.

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
sebek38
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Czwartek, 19 Listopad 2009, 10:34:02 »

Witam,

chyba nie mysli Pan ze podam na otwartym forum numery telefonow rodziny i znajomych. Tak jak pisalem probowalem dzwonic do kiklunastu roznych niemieckich operatorow, w tym VOIP, sieci stacjonarne a takze komorki, za kazdym razem to samo.
daro511
Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Niedziela, 16 Maj 2010, 13:38:04 »

o to rozwiazanie problemu jak dzwonic z ipfon za granice http://www.ipfon.pl/blokady-show.htm mnie pomoglo i moge juz dzwonic>)
maniek512@op.pl
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Poniedziałek, 16 Lipiec 2012, 21:04:06 »

Jak mam zadzwonic na ten numer do niemiec?   Tel: 04482/330
Prosze pomóżcie pilnie potrzebuje tam zadzwonić.

Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: Jak dzwonic do Niemiec 0049 z IPFON ?
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.