www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18 Kwiecień 2024, 18:21:45 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Przekierowania wychodzących
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Przekierowania wychodzących  (Przeczytany 8833 razy)
kamilk
Newbie
*
Wiadomości: 4


« : Środa, 22 Kwiecień 2009, 18:07:43 pm »

Proszę o rozważenie możliwości utworzenia w panelu użytkownika przekierowania połączeń wychodzących (według zdefiniowanych przez usera numerów).

np.
wybieram numer 022 1234567 -> IPFON łączy mnie z numerem 012 7654321
albo
wybieram 0 666 555 444 -> IPFON łączy mnie z numerem 022 1020304

Część bramek VoIP ma ograniczoną funkcjonalność Dial-Planów i nie da się w łatwy sposób utworzyć tego typu przekierowań.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kangyooni
Full Member
***
Wiadomości: 188



« Odpowiedz #1 : Środa, 22 Kwiecień 2009, 21:50:25 pm »

...ale PO CO??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kamilk
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #2 : Środa, 22 Kwiecień 2009, 22:27:55 pm »

Już wyjaśniam.

Np. po to by starszej osobie u której stoi bramka VoIP nie trzeba było tłumaczyć dlaczego musi do syna/córki/znajomych dzwonić pod nowy numer i czemu ten numer jest inny niż wcześniej.
Lub dlatego, że Pani Kasia w księgowości pamięta stary numer do szefa/prezesa/dyrektora i nijak nie może sobie przyswoić żeby dzwonić na nowy numer.

Nowe numery są/będą oczywiście w sieci IPFON Uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
FXS
Jr. Member
**
Wiadomości: 61



« Odpowiedz #3 : Czwartek, 23 Kwiecień 2009, 09:58:43 am »

Jestem za! Podoba mi się ten pomysł.  Duży uśmiech
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Przekierowania wychodzących
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines