www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czwartek, 18 Kwiecień 2024, 19:43:23 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Obniżki ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Obniżki ?  (Przeczytany 163184 razy)
KoVaR
Gość
« Odpowiedz #15 : Piątek, 20 Marzec 2009, 07:14:59 am »

ech...
Kiedy psiwek prosi o cierpliwość to ogarnia mnie wielka fala sceptycyzmu  Duży uśmiech
poprzednio ja spadły MTRy (1 maja 2008) to zmiany w cenniku pojawiły się od 1 pazdziernika
Zobaczymy jak będzie tym razem... oby szybciej
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Kozak
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #16 : Piątek, 27 Marzec 2009, 13:11:26 pm »

Witam Wszystkich!
Sądząc po tym co widać na stronie głównej ipfon'a (patrz porównanie kosztów!!!) to trzeba mocno uzbroić się w cierpliwość, gdyż to porównanie jest mocno "historyczne" i nijak sie ma do rzeczywistości.  Szok
Dziwię się tylko,że tak wielu czyta posty na temat obniżek, a tak niewielu ma coś do dodania. Post dodany przez niejakiego "adamskiego" to chyba pochodzi od kogoś blisko związanego z firmą ipfon.  Uśmiech
Oczywiście, wszyscy oczekujemy zmian i to szybkich. Jak widać po innych firmach oferujących voip'a można reagować szybko i tego oczekujemy od ipfon'a, bez konieczności szukania "taniości" u innych Mrugnięcie 
Więc może jednak jakieś konkrety, od Psiwka, zamiast "trochę cierpliwości", co oznacza to troche w wykonaniu ipfon - miesiąc? dwa? pół roku?
Pozdrawiam całą społeczność!   
Zgłoś do moderatora   Zapisane
adaman
Newbie
*
Wiadomości: 23


« Odpowiedz #17 : Poniedziałek, 30 Marzec 2009, 13:24:02 pm »

Proszę o jeszcze trochę cierpliwości
jestem cierpliwy,
jestem cierpliwy,
jestem cier.......

Zgłoś do moderatora   Zapisane

AdAmAn
adamski
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


IPFON , O2 , 3


« Odpowiedz #18 : Czwartek, 02 Kwiecień 2009, 12:45:37 pm »

Kozak :  TAK jestem "bardzo zwiazany" z firma ipfon

wiesz dlaczego  ?

bo mam u nich numer telefonu   i nie narzekam

chcesz zmienic operatora to zmien  masz prawo

Zgłoś do moderatora   Zapisane

specjalista ds. VOIP

TECH Company
Kozak
Newbie
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #19 : Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009, 14:43:09 pm »

Kolego Adamski.
Skoro mnie wywołałeś do tablicy.
Zacznij czytać teksty ze  zrozumieniem. To pomaga w życiu.
Nie na Twoją reakcję czekamy.
(Wszyscy z 1 wyjątkiem) ;-)
Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
danielp
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #20 : Piątek, 10 Kwiecień 2009, 09:27:08 am »

Dlaczego mój wczorajszy post został usunięty, przecież był na temat i nie łamał zasad. Napisałem tylko prawdę. Przykro, że niegdys najlepszy operator dzisiaj sięga dna w kontaktach ze swoimi klientami. Szkoda, że nie reagujecie na nasze potrzeby, a zamiast odpowiadać na nasze pytania i problemy usuwacie niewygodne posty z forum.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #21 : Piątek, 10 Kwiecień 2009, 09:32:52 am »

Post został usunięty bo łamał zasady.

Twój post nawoływał do przejścia do konkurencji, nie rozumiem zdziwienia iż został usunięty.

Masz prawo wyrażać swoją opinię i jak widzisz w tym wątku nie ma cenzury i można zgłaszać swoje oczekiwania, ale jednak nie w taki sposób jak zrobiłeś to Ty.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
danielp
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #22 : Piątek, 10 Kwiecień 2009, 09:49:37 am »

Wyraziłem swoje niezadowolenie z pogarszającej sie jakości usług IPFON i braku reakcji z Waszej strony na nawoływania klientów. Specjalnie nie podałem nazwy tańszej konkurencji, która niestety znacznie wyprzedziła IPFON nie tylko pod względem cen polączeń. Jestem waszym klientem od kilku lat, zawsze namawialem na wasze usługi swoich znajomych, jednak od jakiegoś czasu stoicie w miejscu a konkurencja, która byla w powijakach wtedy gdy Wy byliście najlepsi teraz was wyprzedza. Weźcie się do roboty i zacznijce nas klientów traktować poważnie, to nie będzie więcej takich postów na forum...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
KoVaR
Gość
« Odpowiedz #23 : Czwartek, 16 Kwiecień 2009, 16:45:08 pm »

Cytuj
Witamy serdecznie,

Począwszy od 1 maja 2009 r. IPFON obniża ceny na połączenia komórkowe.

Obniżka cen rozmów z komórkami dotyczy połączeń do trzech sieci komórkowych: Era, Plus oraz Orange. Dzięki temu, od 1 maja użytkownicy IPFON, dzwoniąc na komórkę zapłacą aż o 26% mniej. Nowa cena to tylko 0,39 zł brutto za minutę rozmowy (0,32 zł netto). Stara cena wynosiła 53 grosze brutto.

Począwszy od 1 maja 2009 cena połączeń na tel. komórkowe bez prezentacji numeru
zrówna się z ceną za połączenia z prezentacją numeru.

Korzystając z okazji, informujemy także iż wkrótce uruchomimy możliwość przenoszenia numerów z sieci TP SA do naszej sieci. Szczegóły dotyczące przenoszenia numerów prześlemy w osobnym emailu.



Życzymy tylko samych udanych rozmów.

Pozdrawiamy

Zespół IPFON

No cóż, mogło być gorzej, ale rewelacji też nie ma.
1 grosik różnicy względem TPSA, wydaje mi się, że stać was na więcej.
Konkurencja VoIPowa ma połączenia bez prezentacji za 30gr...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
adamski
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


IPFON , O2 , 3


« Odpowiedz #24 : Czwartek, 16 Kwiecień 2009, 20:25:33 pm »

Wedlug mnie ta obnizka nie jest zla


Wiadomo mogla byc wieksza  ale ...   i tak jestem ZADOWOLONY !!


POZDRAWIAM





Zgłoś do moderatora   Zapisane

specjalista ds. VOIP

TECH Company
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #25 : Czwartek, 16 Kwiecień 2009, 21:03:15 pm »

Konkurencja VoIPowa ma połączenia bez prezentacji za 30gr...

W praktyce połączenia do ERY nie działają w ogóle. Do pozostałych sieci to, kto korzystał z połączeń na komórki bez prezentacji wie z jakimi problemami się to wiążę: info o blokadzie konta, o jakimś saldzie, problemy z nawiązaniem połączenia, jakość połączeń, problemy billingowe.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
KoVaR
Gość
« Odpowiedz #26 : Piątek, 17 Kwiecień 2009, 01:14:19 am »

Konkurencja VoIPowa ma połączenia bez prezentacji za 30gr...

W praktyce połączenia do ERY nie działają w ogóle. Do pozostałych sieci to, kto korzystał z połączeń na komórki bez prezentacji wie z jakimi problemami się to wiążę: info o blokadzie konta, o jakimś saldzie, problemy z nawiązaniem połączenia, jakość połączeń, problemy billingowe.

Mnie takie połączenia nie interesuje, podaje tylko w ramach informacji
A wymienione wyżej problemy nie dotyczą tylko konkurencji.
Na początku swojej przygody z IPFON próbowałem korzystać z połączeń bez prezentacji, ale bardzo szybko się wyleczyłem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
kamilk
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #27 : Piątek, 17 Kwiecień 2009, 13:14:41 pm »

Świetnie, że IPFON zdecydował się na obniżki bo zatrzyma w ten sposób wielu dotychczasowych klientów. Szczerze powiedziawszy zacząłem już przeglądać oferty konkurencji.

Przydałaby się jeszcze aktualizacja informacji na stronie głównej oraz w cenniku, który zrobił się lekko nieświeży. Jednorazowa zmiana wizerunku nie wystarczy. Czy działy promocji i marketingu mają u Was wolne? ;P
Zgłoś do moderatora   Zapisane
rafał
Newbie
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #28 : Piątek, 17 Kwiecień 2009, 14:33:33 pm »

a może chociaz 2-3 grosze jeszcze obniżki na krajowe stacjonarne? Ceny u konkurencji zaczynają się od 5 gr...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
babaj
Newbie
*
Wiadomości: 19



« Odpowiedz #29 : Sobota, 18 Kwiecień 2009, 17:14:56 pm »

Play fresh 29 gr do wszystkich sieci naliczanie sekundowe, stacjonarne 5 gr!

TP SA sama z siebie zaproponowała 10 gr netto z naliczaniem sekundowym bez opłaty za rozpoczęcie połączenia, żeby tylko przejść do nich z ruchem. GTS - 7 gr netto, ale to nie VoIP tylko ISDN!

Wydaje mi się, że konieczna jest radykalna obniżka cen.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Obniżki ?
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines