www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Wtorek, 16 Lipiec 2019, 20:38:38
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Obniżki ?
Strony: [1] 2 3 ... 8
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Obniżki ?  (Przeczytany 92276 razy)
KoVaR
Gość
« : Wtorek, 27 Styczeń 2009, 16:40:18 »

Kiedy IPFON zamierza obniżyć stawki połączeń na komórki ?
Zgadnie z decyzjami UKE [1 2] stawki jakie operatorzy mogą pobierać za zakończenie rozmów w swoich sieciach znacznie spadly od 1 stycznia
Kiedy te zmiany odczujemy my, klienci ?
Mam nadzieje, że będzie to znacznie szybciej niż poprzednio gdy od obniżenia MTR do obniżenia cen minęły chyba 4 miesiące
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #1 : środa, 28 Styczeń 2009, 23:07:15 »

To trwa zanim podpisane zostaną aneksy między operatorami, a poza tym op. komorkowi zaskarżyli tę decyzję do sądu i sprawa wcale nie jest taka oczywista, bo obniżka z której trzeba się po 2-3 miesiącach wycofać nie wchodzi w grę.

http://media2.pl/telekomunikacja/45605-plus-dostosowal-stawki-mtr,-czekaja-nas-tansze-polaczenia.html,

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
KoVaR
Gość
« Odpowiedz #2 : Wtorek, 03 Luty 2009, 13:37:16 »

To kiedy można się spodziewać konkretów ?
Czy można gdzieś śledzić postęp spraw sądowych operatorów ?
przygod
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Czwartek, 26 Luty 2009, 09:30:21 »

Jak widać tpsa udało się przeskoczyć problemy załatwiania trwającego miesiącami i wprowadza obniżkę już teraz. Mam nadzieję że ipfon będzie równie skuteczny w działaniach:)
FXS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #4 : Poniedziałek, 02 Marzec 2009, 08:16:35 »

Dla wyjaśnienia - w TPSA minuta rozmowy na komórkę kosztuje 40gr. brutto - oprócz PLAY.
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #5 : Poniedziałek, 02 Marzec 2009, 10:06:54 »

Dla wyjaśnienia - w TPSA minuta rozmowy na komórkę kosztuje 40gr. brutto - oprócz PLAY.

Dla pełnej informacji, minuta kosztuje 40 gr brutto, ale naliczanie sekundowe jest dopiero po pierwszej minucie, co oznacza iż jak się np. z kimś rozmawiać 6 sek. to i tak zapłaci się za całą minutę, czyli 40 gr a nie 4 gr, gdyby było naliczanie sekundowe od początku rozmowy.

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
adaman
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Poniedziałek, 02 Marzec 2009, 14:07:30 »

Dla pełnej informacji, minuta kosztuje 40 gr brutto, ale naliczanie sekundowe jest dopiero po pierwszej minucie, co oznacza iż jak się np. z kimś rozmawiać 6 sek. to i tak zapłaci się za całą minutę, czyli 40 gr a nie 4 gr, gdyby było naliczanie sekundowe od początku rozmowy.

Tak. A nasza kiełbasa przegoniła ich kiełbasę...
Przyłączam się do pytania. Kiedy możemy się spodziewać ruchów cenowych?

AdAmAn
przygod
Newbie
*

« Odpowiedz #7 : środa, 04 Marzec 2009, 11:18:05 »

dalszy ciąg obiżek w TPSA:

TP obniżyła ceny połączeń VoIP na komórki do 32 gr.
więcej na http://telepolis.pl/news.php?id=14148

Co dalej z ipfon?
krzbia
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : środa, 04 Marzec 2009, 23:43:38 »

Nie bardzo rozumiem skąd ten 'gniew' na forum. Goście z IPFONa mogą robić co chcą i jak wpadną na pomysł brać 10 zł za minutę to ich prawo. A jeśli nam, użytkownikom cena się nie podoba... tu piękno VOiPa , w kilka minut można się przenieść do operatora u którego jest taniej.
No, a by dosypać trochę soli, to jeśli w TPSA jest taniej jak na VOiPie to ktoś powinien się zastanowić. Ja to zrobiłem i mówię goodbye. Przynajmniej do czasu gdy IPFON zaproponuje lepsze ceny.
adaman
Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Niedziela, 08 Marzec 2009, 12:01:38 »

Nie bardzo rozumiem skąd ten 'gniew' na forum. Goście z IPFONa mogą robić co chcą i jak wpadną na pomysł brać 10 zł za minutę to ich prawo. A jeśli nam, użytkownikom cena się nie podoba... tu piękno VOiPa , w kilka minut można się przenieść do operatora u którego jest taniej.
No, a by dosypać trochę soli, to jeśli w TPSA jest taniej jak na VOiPie to ktoś powinien się zastanowić. Ja to zrobiłem i mówię goodbye. Przynajmniej do czasu gdy IPFON zaproponuje lepsze ceny.

Kolego wspominasz "gniew" na forum i że go nie rozumiesz, a sam swój "gniew" wyładowałeś przez zmianę operatora.
Może My "gniewający się" nie mamy ochoty na zmianę operatora, może jest to dla Nas kłopotliwe, może wiąże się to poniesieniem kosztów, może jesteśmy za leniwi, a może jesteśmy przyzwyczajeni do jakości usług i jesteśmy skłonni płacić te pare groszy więcej.
Oczywiście jest pewna masa krytyczna i jak będzie 10pln za minutę to ipfon nie będzie miał klientów. Tu masz rację - ipfon może robić co chce. 

Piszesz, iz wrócisz do Ipfon jak będą lepsze ceny.  Pewnie będą, ale będzie się Tobie chciało co jakiś czas zmieniać operatora, bo u innego jest taniej o 1gr lub 5gr. Oczywiście to zależy ile się dzwoni. Nie sądzę jednak, aby takie kwoty powodowały masowe migracje między operatorami. 
Cena nam się nie podoba to niech niech "goście z IPFON'a" wiedzą, iż jest grupa użytkowników, którzy są wierni firmie i chca nadal korzystac z jej usług.

Myślę, iz ten nasz "gniew" przyniesie rezultaty i rosnąca konkurencja innych firm wymusi zmiany stawek.

AdAmAn
strzecha
Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Wtorek, 17 Marzec 2009, 20:48:08 »

Witam!!

Czas leci a obniżek brak. Panie Przemysław do dzieła.

Przemo
bas
Full Member

« Odpowiedz #11 : środa, 18 Marzec 2009, 01:21:24 »

Witam!!

Czas leci a obniżek brak. Panie Przemysław do dzieła.
Psiwka już dawno nie było na forum, albo pojechał na narty, albo stwierdził, że dalsza dyskusja niema sensu, albo niema ochoty odpowiadać na nasze niewygodne pytania ;(

Pozdrawiam BAS
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #12 : Czwartek, 19 Marzec 2009, 10:56:59 »

Proszę o jeszcze trochę cierpliwości

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
Antylopnik
Newbie
*

« Odpowiedz #13 : Czwartek, 19 Marzec 2009, 23:21:10 »

Przypuszczam, że wprowadzenie obniżki mogłoby spowodować większe zyski IPFONU. Ja np. płacę 30 gr/min ze swojej komóry do wszystkich sieci (naliczanie sekundowe). Większość połączeń realizuję z biura. To są minuty, które mógłbym zrealizować przez IPFON ale TEGO NIE ROBIĘ bo jest droższy...
adamski
Jr. Member
**

IPFON , O2 , 3

« Odpowiedz #14 : Czwartek, 19 Marzec 2009, 23:58:21 »

Ludzie !!

czy wy jestescie powazni

jak pisza ze jeszcze troche to jeszcze troche i tyle

marudzicie

ale jak wprowadza nowe stawki i mozlwosc przenoszenia numerow to nie wyjdziecie z podziwu

wiadomo ze kazdy chce dzwonic taniej i napewno IPFON nad tym pracuje .

Wiec dajcie im spokoj i niech pracuja nad tym.

Ja juz jestem juz prawie 2 lata z nimi i jestem zadowolony nawet teraz jak place wyzsza stawke niz u konkurencji

Kazdy ma prawo do wyboru operatora i jego zmiany nikt nikogo nie trzyma (mysle ze napewno numer telefonu was trzyma)

Wiec albo czekajcie jeszcze troche albo zmieniajcie

Pozdrawiam

specjalista ds. VOIP

TECH Company
Strony: [1] 2 3 ... 8
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Aktualności  »  Wątek: Obniżki ?
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.