www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 29 Marzec 2024, 07:00:58 am
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: PILNE !Problemy z przełączaniem rozmów zewnętrznych do wewnętrznych telefonów
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: PILNE !Problemy z przełączaniem rozmów zewnętrznych do wewnętrznych telefonów  (Przeczytany 4881 razy)
maxim
Newbie
*
Wiadomości: 7


« : Piątek, 23 Styczeń 2009, 12:07:35 pm »

Witam od piątku(16.01.2009r.) mam problem z telefonami.
Jak ktoś dzwoni do mnie z zewnątrz. I próbuje przełączyć go za pomocą numerów wewnętrznych to mnie łączy z osoba mogę jej powiedzieć kto dzwoni ale po odłożeniu przeze mnie słuchawki osoba dzwoniąca jest rozłączana ze skutkiem słyszenia sygnału  zajętej linii. Niestety nic nie był zmieniane w sieci ani robione. Przy bramkach. I nie mogę dojść dla czego tak jest.   I to na żadnym z 14 numerów


TEMAT ZAMYKAM IPFON PO ZŁOSZENIU PROBLEMU DZISIAJ NAPRAWIL USTERKE.
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 29 Styczeń 2009, 14:55:15 pm wysłane przez maxim » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Porady i pomoc  »  VoIP  »  Wątek: PILNE !Problemy z przełączaniem rozmów zewnętrznych do wewnętrznych telefonów
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines