www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Poniedziałek, 06 Lipiec 2020, 22:35:47
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Faktura a firma
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Faktura a firma  (Przeczytany 8138 razy)
bas
Full Member

« : Wtorek, 16 Grudzień 2008, 22:43:06 »

Czy może ktoś z ipfon napisać, że to co drukujemy z panelu jest fakturą i można na podstawie takiego dokumentu dokonywać w firmie odliczeń?
Chodzi o to, że wiem od księgowości, że aby taka faktura ze strony www była fakturą z punktu widzenia skarbówki to muszą to być jakieś "certyfikowane faktury", wiem z praktyki, że faktura przysyłana(za 5zł) przez ipfon różni się tym od tego co można sobie wydrukować, że nie ma na niej linka i niczym innym. Pewna firma rozwiązała problem przy pomocy nożyczek... i wszystko jest ok, ale co w razie kontroli z us?

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member

« Odpowiedz #1 : środa, 17 Grudzień 2008, 13:41:24 »

Można przecież w ustawieniach przeglądarki w ustawieniach strony wyłączyć nagłówek i stopkę i nożyczki nie będą potrzebne

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
bas
Full Member

« Odpowiedz #2 : Czwartek, 18 Grudzień 2008, 15:33:51 »

Można przecież w ustawieniach przeglądarki w ustawieniach strony wyłączyć nagłówek i stopkę i nożyczki nie będą potrzebne

Bardziej chodziło mi o stronę formalną tego rozwiązania.

Pozdrawiam BAS
bas
Full Member

« Odpowiedz #3 : środa, 21 Styczeń 2009, 16:07:02 »

Mam nowy pomysł, na wyciągu z banku znalazłem taką formułkę:
Kod:
Dokument elektroniczny sporzadzony na podstawie art. 7 Ustawy Prawo Bankowe
(Dz.U. Nr 140 z 1997 roku, poz. 939 z pózniejszymi zmianami).
Nie wymaga pieczatki ani podpisu.

Czy taka lub bardzo podobna formułka mogłaby się znaleźć na fakturach?

Pozdrawiam BAS
andy5000
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Poniedziałek, 15 Luty 2010, 22:30:18 »

Faktura wydrukowana z wersji elektronicznej jest w 100% prawidłowa, a wynika to z obowiązujących obecnie  przepisów. Na tej samej zasadzie można księgować również faktury za intenet np. z telewizji kablowej UPC, gdzie wogóle od niedawna nie ma opcji przesyłania pocztą faktur papierowych i z pieczątkami.
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  IPFON24  »  Wątek: Faktura a firma
Skocz do:  

ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.