www.ipfon.pl Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Piątek, 19 Kwiecień 2024, 23:38:40 pm
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
 
Aktualności:

Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: Wysyłanie dokumentów
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Autor Wątek: Wysyłanie dokumentów  (Przeczytany 16408 razy)
krzysztof30a
Newbie
*
Wiadomości: 4


« : Wtorek, 09 Grudzień 2008, 13:06:08 pm »

Mam propozycję by usprawnić sposób wysyłania dokumentów zapisanych w programie Office Word 2007 zapisanych w tym formacie nie można wysłać tylko trzeba zapisywać w formacie Word 97 lub PDF. Office 2007 jest już jakiś czas na rynku więc myślę że powinna być taka możliwość. W przypadku Office 2007 mamy komunikat "Nieprawidłowy format pliku".
Zgłoś do moderatora   Zapisane
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #1 : Wtorek, 09 Grudzień 2008, 14:16:08 pm »

Idąc za ciosem proponuję jeszcze dodać obsługę formatów: odt, ods, odp, odg.

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #2 : Wtorek, 09 Grudzień 2008, 21:48:13 pm »

Mam propozycję by usprawnić sposób wysyłania dokumentów zapisanych w programie Office Word 2007 zapisanych w tym formacie nie można wysłać tylko trzeba zapisywać w formacie Word 97 lub PDF. Office 2007 jest już jakiś czas na rynku więc myślę że powinna być taka możliwość. W przypadku Office 2007 mamy komunikat "Nieprawidłowy format pliku".

To jakaś dziwna sprawa, bo powinny takie formaty też być obsługiwane. Myślę, że szybko sprawa się wyjaśni.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #3 : Wtorek, 09 Grudzień 2008, 21:49:28 pm »

Idąc za ciosem proponuję jeszcze dodać obsługę formatów: odt, ods, odp, odg.

Pozdrawiam BAS


To już całkiem inna sprawa, na szczęście open office ma wbudowany możliwości zapisywanie plików w pdf.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
bas
Full Member
***
Wiadomości: 188



WWW
« Odpowiedz #4 : Środa, 10 Grudzień 2008, 03:52:28 am »

Wiem, wiem, tak tylko sobie marudzę. Mrugnięcie
Idąc za ciosem można by się pokusić o jakiś ładny pluginik do oo albo jeszcze lepiej napisać własne ppd do cups'a.
A tak całkiem realnie patrząc na cups'a to nie jest to taki głupi pomysł zwłaszcza, że nawet w firmach gdzie siedzą na stacjach roboczych tylko windowsy, zwykle jest tam jakaś maszyna, na której da się postawić cups'a i gadać z nim po sambie.
Połączenie mogłoby być nawiązywane po ssh(może scp?) po kluczach, klient, który chciałby mieć taki fax pobierałby z panelu taki ppd, który zawierałby już konfigurację, klucze i parametry konta...

Pozdrawiam BAS
Zgłoś do moderatora   Zapisane
psiwek
Global Moderator
Hero Member
*****
Wiadomości: 912



« Odpowiedz #5 : Czwartek, 11 Grudzień 2008, 15:04:28 pm »

Mam propozycję by usprawnić sposób wysyłania dokumentów zapisanych w programie Office Word 2007 zapisanych w tym formacie nie można wysłać tylko trzeba zapisywać w formacie Word 97 lub PDF. Office 2007 jest już jakiś czas na rynku więc myślę że powinna być taka możliwość. W przypadku Office 2007 mamy komunikat "Nieprawidłowy format pliku".

To jakaś dziwna sprawa, bo powinny takie formaty też być obsługiwane. Myślę, że szybko sprawa się wyjaśni.

Włączyliśmy w email2fax obsługę nowych formatów Office 2007: docx, xlsx, pptx.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Pozdrawiam

Przemysław Siwek
Dyrektor Rozwoju
IPFON
krzysztof30a
Newbie
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #6 : Czwartek, 08 Styczeń 2009, 22:26:53 pm »

Bardzo dziękuję a czy jeszcze będzie możliwość wydłużenia nagłówka obecny jest za krótki można tylko podać nr telefonu i krótkie nazwisko ( moje się nie mieści )
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]
Wyślij ten wątek Drukuj
Start  »  Kategoria ogólna  »  Propozycje, czyli co poprawić albo czego brakuje w IPFON  »  Fax2email, email2fax i Web2fax  »  Wątek: Wysyłanie dokumentów
Skocz do:  


ipfon jest czołowym polskim operatorem telefonii internetowej VoIP oraz dostawcą usługi fax to mail, a także usługi wysyłania faxów przez internet oraz masowej wysyłki faxów.
ipfon oferuje tanie rozmowy telefoniczne oraz wiele udogodnień i innowacyjnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.



Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines